Paweł byali i wygrali. Izako Boars najlepsze podczas ESPORT NOW Cup

24.05.2021, 01:21:25

Reprezentanci Izako Boars najlepsi podczas ESPORT NOW Cup. Podopieczni Bartosza „Hypera” Wolnego, korzystając ze wsparcia Pawła „byaliego” Bielińśkiego zapewnili sobie awans do turnieju głównego European Development Championship 4.

Jeżeli komuś w ostatnim czasie brakowało wrażeń związanych z polsko-polskimi potyczkami, na pomoc przyszedł ESPORT NOW Cup. Walka o awans do czwartej odsłony European Development Championship była niezwykle intensywna, a ostatecznie z bezpośredniej przepustki do turnieju mogą cieszyć się reprezentanci Izako Boars.

Piątka dowodzona przez Mateusza „TOAO” Zawistowskiego pomimo kłopotów karowych związanych z kontuzją Michała „MONO” Gabszewicza po raz kolejny pokazała się z naprawdę świetnej strony. Podopiecznych organizacji Piotra „Izaka” Skowyrskiego znów wspierał legendarny Paweł „byali” Bieliński, który dołożył znaczącą cegiełkę do triumfu swojej formacji.

Finałowa potyczka nie była jednak jednostronna. Po drugiej stronie barykady zameldowała się Pompa, która korzysta już naturalnie z odświeżonego rosteru, w którym występuje między innymi Mikołaj „mouz” Karolewski. Na wszystkich trzech arenach PT walczyła zresztą do samego końca, a o końcowym wyniku często decydowały detale. Nie da się jednak zaprzeczyć temu, że w newralgicznych momentach więcej solidności zaprezentowało IB.

Pomimo porażki Pompa Team może uznać występ w ESPORT NOW Cup za mały sukces, gdyż druga lokata zagwarantowała im przepustkę do zamkniętych kwalifikacji EDC 4.

Fot. DreamHack / Adela Sznajder

Tagi:
ESPORT NOW Cup Izako Boars Pompa Team
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze