Kolejny transfer z Polski do Europy. Paula Zawadzka zasila ekipę LEC

Kolejny transfer z Polski do Europy. Paula Zawadzka zasila ekipę LEC

15.01.2021, 17:11:18

Transferów z Polski do LEC ciąg dalszy. Tym razem najważniejsze z europejskich rozgrywek League of Legends zasilił jednak nie gracz a członek ekipy produkcyjnej. Od nadchodzącego sezonu ubarwianiem prestiżowych transmisji zajmować będzie się Paula Zawadzka. 

– Zeszły rok był dla mnie bardzo pracowity. Trzeci sezon Ultraligi zaliczam do zdecydowanie najlepszych w mojej karierze. Czwarty też dużo mnie nauczył. Powstał przecież film o polskich Leśnikach, który jest piękny i jestem z niego najbardziej dumna. Czas jednak ruszyć dalej i w tym roku chciałabym nauczyć się jeszcze więcej czytamy na Twitterze Pauli.

Okazuje się, że współpracująca do tej pory z Ultraligą Paula Zawadzka została wciągnięta w struktury najwyższej ligi na Starym Kontynencie. Swoje umiejętności i bezapelacyjny talent do opowiadania historii za pomocą filmów rozwijać będzie w LEC. Trudno o bardziej wymowny awans zarówno w życiu esportowca, jak i osób pracujących na rozgrywkowym zapleczu.

Naturalnym krokiem w mojej karierze jest dołączenie do LEC. Jestem bardzo szczęśliwa i wiem, że dużo pracy przede mną, ale mam nadzieję, że sobie poradzę. Oczywiście, nie musicie się martwić, bo nie oznacza to, że już nie będę tworzyć filmików dla Ultraligi w tym sezonie. Nadal będziecie mogli je zobaczyć, ale na pewno będzie ich mniej – kontynuuje Zawadzka.

Choć Paula na co dzień współpracować będzie z LEC, nie oznacza to całkowitego wycofania się z Ultraligi. Jej produkcje nadal będą podkręcać narracje tworzone wokół polskich zmagań. Podział obowiązków sprawił jednak, że filmy autorstwa Pauli o poczynaniach ultraligowych uczestników pojawiać będą się z mniejszą intensywnością niż w ostatnich sezonach.

Dziękuję wszystkim, którzy mi kibicowali, pomagali i komentowali filmy tak pozytywnie, w tak ładny sposób pokazując mi, że to, co robię, ma jakąś większą wartość – zakończyła zawadzka.

***

MissMinions dołącza do Riotu i będzie tworzyć materiały dla LEC. Mało kto jak Paula sobie z tym poradzi i mało kto jak Paula na to zasługuje. Pozostaje być tylko wdzięcznym, że nadal znajdzie czas na Ultraligę. Gratulacje i powodzenia, Paula! – żegnał koleżankę z biura Michał „Avahir” Kudliński.

– Paula jest skarbem polskiego League of Legends. Nikt jak ona nie jest tak wprawiony w sztuce tworzenia materiałów wideo na temat tej gry i jej zawodników, przy jednocześnie tak dogłębnym zrozumieniu sceny Tym bardziej mega cieszy kolejny krok w karierze. Gratki Paula! – dorzucił do podziękowań Mikołaj „Silv4n” Sinacki. 

***
Zapraszamy do lektury reportażu przybliżającego sylwetkę Pauli Zawadzkiej, który powstał w 2019 roku w ramach cyklu „Kobiety w esporcie”.

Tagi:
LEC Paula Zawadzka Ultraliga
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze