PaTiTek testowany w OG. 22-latek zostaje przy Valorancie

PaTiTek testowany w OG. 22-latek zostaje przy Valorancie

27.10.2021, 10:48:18

Jak poinformował wczoraj Jakub Czapran z redakcji Cybersport.pl, Patryk „PaTiTek” Fabrowski jest bliski transferu do organizacji OG. 22-letni Polak, który jakiś czas temu rozstał się z Heretics ma przebywać na testach w formacji od kilku tygodni i wszystko wskazuje na to, że niebawem możemy zobaczyć go w nowym trykocie. Zespół oprócz niego miałby zasilić także jego były kompan z G2 Esports – Jacob „pyth” Mourujärvi.

Nie tak dawno, bo zaledwie kilka tygodni temu, głośnym tematem były testy Fabrowskiego w Anonymo Esports. Nie chodzi jednak bynajmniej o dywizję VALORANTA, a sekcję CS:GO, która szukała wzmocnień i badała swoje opcje sprawdzając kilku zawodników. Wówczas na publiczne forum została wyciągnięta dyskusja o potencjalnym powrocie PaTiTka na scenę CS:GO, którą opuścił na początku 2020 roku przenosząc się na VALORANTA.

Wszystko wskazuje jednak na to, że PaTiTek będzie kontynuować swoją karierę w strzelance Riot Games. Według doniesień Cybersport.pl, Polak od dłuższego czasu trenuje wspólnie z OG, w którego skład mieliby wejść tacy zawodnicy jak Benjamin „uNKOE” Chevasson czy Joey „fxy0” Schlosser. Co ciekawe, w składzie na 2022 rok miałby się znaleźć również szwedzki weteran Jacob „pyth” Mourujärvi, który nie tak dawno był przymierzany do ekipy Mikołaja „Mickebwoya” Chojnackiego, Rix.GG.

Sam PaTiTek od 24 września przebywa na ławce rezerwowych Team Heretics, które opuścił w tym samym momencie co Amine „Amilwa” Saidi. Według niektórych źródeł eweszlo.pl to właśnie Francuz mógłby być ewentualnym uzupełnieniem rosteru testowanego obecnie przez OG.

Na potwierdzenie doniesień o ewentualnym transferze PaTiTka trzeba będzie jednak na pewno poczekać co najmniej kilka tygodni. OG nie bierze wszak udziału w RedBull Home Ground, więc najzwyczajniej w świecie organizacji nie spieszy się z pewnością do dopięcia transferów na ostatni guzik.

Według doniesień redakcji Cybersport.pl skład OG powinien się prezentować w następujący sposób: 

  • Benjamin „uNKOE” Chevasson
  • Joey „fxy0” Schlosser
  • Patryk „PaTiTek” Fabrowski
  • Jacob „pyth” Mourujärvi

Fot. Team Heretics

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze