pashaBiceps wybrał. Jak wygląda skład Jarząbkowskiego?

pashaBiceps wybrał. Jak wygląda skład Jarząbkowskiego?

31.08.2021, 12:33:15

Skład najbardziej utalentowanych uczestników obozu Pasha Gaming Camp został wreszcie wybrany. Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski wraz z kilkoma innymi osobami wyselekcjonowali sześciu zawodników, których dostąpi zaszczyt gry pod okiem wielkiego bicepsa.

Kończące się już wakacje dla wielu osób minęły pod znakiem wyjątkowego obozu dla graczy. Pasha Gaming School – jak sama nazwa wskazuje – jest inicjatywą Jarosława “pashaBiceps” Jarząbkowskiego. Szybko po ogłoszeniu pierwszej edycji i błyskawicznej wyprzedaży biletów były snajper Virtus.pro zdecydował się na zorganizowanie drugiego obozu.

Obie części okazały się wielkim sukcesem, a ich uczestnicy poza wspomnieniami, które zostaną z nimi na zawsze, otrzymali jeszcze jedną specjalną okazję. Dwudziestu najlepszych graczy CS:GO z obozów przez około tydzień rywalizowało między sobą, a ich umiejętności sprawdzali wspomniany Jarząbkowski, Dominik “GruBy” Świderski i kilka innych osób.

Dziś poznaliśmy sylwetki młodocianych szczęśliwców, którzy współtworzą wyjątkową ekipę pashyBicepsa. Pełny skład wygląda następująco:

  • Roland “Ultimate” Tomkowiak
  • Michał “DziubsoN” Dziuba
  • Filip “PhysX” Kupiec
  • Krzysztof “exe” Zacny
  • Mikołaj “miki” Żyrów
  • Konrad “KondziQ” Chojnacki

Dla szóstki nastolatków najbliższy okres będzie nie tylko testem umiejętności, ale także charakterów. Sztuką jest być znakomitym na serwerze, ale tylko nieliczni będą w stanie połączyć to z nauką szkolną, która startuje przecież już jutro. A znaczna większość profesjonalistów jest jednomyślna – najpierw edukacja, potem profesjonalna kariera. W takiej, a nie innej kolejności.

Kiedy drużyna zagra swoje pierwsze oficjalne spotkanie? Najprawdopodobniej będzie to jakiś mecz pokazowy, w którym – jak podejrzewamy – nie zabraknie udziału Jarząbkowskiego. Sprać swojego mentora przy pierwszej lepszej okazji? Będzie trudno, ale jeśli się uda, satysfakcja pozostanie na całe życie.

Fot. Radosław Makuch

Tagi:
Pasha Gaming Camp pashaBiceps
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze