Pojedynek legend – pashaBiceps kontra FalleN już dzisiaj – ESPORTÓWKA

09.02.2021, 08:29:39

Z jednej strony potyczka gigantów, chwalony zewsząd Paweł „Dycha” Dycha i przygotowujący się na nadchodzące wyzwania Michał „Carmac” Blicharz, z drugiej czystki przeprowadzone w amerykańskim FPL-u. Co nowego przyniósł esportowemu światu poniedziałek? Łapcie kolejną ESPORTÓWKĘ i przekonajcie się sami.

Pojedynek legend

Dzisiaj o godzinie 22:00 czasu środkowoeuropejskiego dojdzie do wydarzenia wiekopomnego. Oto bowiem Gabriel “FalleN” Toledo rozegra historyczny pojedynek “jeden kontra jeden” z chodzącą po nadwiślańskiej krainie legendą – Jarosławem “pashąBicepsem” Jarząbkowskim. Tego przegapić najzwyczajniej w świecie nie można.

Pewnego razu pokonałeś mnie na boisku piłkarskim, ale tym razem CS będzie moją grą – odgraża się na Twitterze pashaBiceps. A my takie zapowiedzi szanujemy. 

Dawaj Jarek, być może to casting na snajpera Teamu Liquid!

EliGE mówi, FPL robi czystki

Cholera, właściwie nie wiedziałem, że wszystkie dzieciaki z MDL-a pochodzący z timbermen/depth esports byli w FPL. To jedni z najbardziej toksycznych i rasistowskich ludzi, z jakimi kiedykolwiek spotkałem się podczas pugów. Jeśli admin FACEIT spojrzałby na którykolwiek ze swoich dzienników czatu, zdziwiłby się gównem, które mówią – napisał na Twitterze Jonathan „EliGE” Jablonowski. I zaczęła się czystka.

Niedługo musieliśmy czekać, by dare, snav, kel i shane zostali skrytykowani przez s1mple’a, wyrzuceni z organizacji, a także wykopani na zbity pysk z FPL-a. Mówią na to – konsekwencje.

Pan Dycha

Kocha go Polska, pokochała już Finlandia. Wielce prawdopodobne, że niebawem kochać będzie cały świat. Paweł “Dycha” Dycha coraz skuteczniej przebija się do świadomości kibiców i… nie tylko. Okazuje się, że jego umiejętności otwarcie cenią również profesjonalni gracze. I to z jakiej półki! Niecodziennie przecież lider Astralis dziękuje ci za twój config, prawda?

Ty kontra Profesjonalista

A skoro o ENCE mowa, my to tutaj po prostu zacytujemy:

Czy kiedykolwiek marzyłeś o grze z najlepszymi graczami na świecie lub przeciwko nim? W tę niedzielę wciel się w prawdziwego underdoga i miej szansę na zabawę z ENCE w pierwszym wydaniu ESEA “You vs Pro”! – czytamy na oficjalnym kanale organizatora. To co, kto ma jaja, żeby stanąć naprzeciwko Pawła?

Powrót mistrza 

Niecały rok temu informowaliśmy o tym, jak w czasie IEM-owej gorączki Michał “Carmac” Blicharz zdobywał tytuł mistrza Polski. Co prawda nie w Counter-Strike: Global Offensive czy League of Legends, ale przecież sukcesy na arenie Blod Bowl II również cieszą! Cieszy także premiera kolejnej części i zapowiedzi samego Blicharza. Carmac już rezerwuje sobie przecież czas na to, by odpowiednio przygotować się na nadchodzące wyzwania.

Wisła Kraków epizod koszulkowy

Trzeci odcinek jednego z najciekawszych seriali esportowych wyprodukowanych w Polsce już dostępny. Jakie przygody tym razem czekają zawodników Wisły All in! Games Kraków? Nie będziemy psuć wam zabawy, zdradzając szczegóły. Przekonajcie się sami!

Najlepsze polskie trio

Co prawda po premierze Valorant o scenie Fortnite słyszymy coraz mniej i coraz ciszej, ale sukcesy zawodników pokroju teeqa, setty’ego czy advise’a zawsze cieszą nas niezmiernie. Tym razem to ten ostatni podzielił się niemałym osiągnięciem. Spójrzcie tylko:

Fot. EPICENTER
Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze