pashaBiceps tworzy drużynę! Czas na młodzieńcze „Golden 5 PGC”!

pashaBiceps tworzy drużynę! Czas na młodzieńcze „Golden 5 PGC”!

17.08.2021, 15:38:25

Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski staje na czele kolejnej inicjatywy mającej wesprzeć młodych adeptów esportu. Zespół potocznie zwany “Golden 5 Pasha Gaming Camp” ma w założeniu stworzyć przestrzeń dla młodych talentów CS:GO.

Na przestrzeni ostatnich miesięcy pashaBiceps nie daje o sobie zapomnieć. Cykl obozów sportowo-esportowych Pasha Gaming Camp w dniu ogłoszenia stał się istną rewelacją i bestsellerem, który zwrócił uwagę nawet międzynarodowej społeczności. Po ogromnym sukcesie inicjatywy trudno było sobie wyobrazić, że pomysł wspierania młodzieży przez krajową legendę zostanie porzucony. I – jak można było się domyślić – nie został.

Obozowicze Pasha Gaming Camp zyskali szansę na nieprawdopodobny rozwój u boku samego Jarząbkowskiego. Były reprezentant Virtus.pro zapowiedział dziś stworzenie dedykowanego dla swoich podopiecznych HUB-a na FACEIT, który stanie się zalążkiem formowanego przez pashęBicepsa zespołu.

Jeszcze w trakcie trwania obozu z wielu stron padały pytania typu – „Papito, co dalej będzie z nami – obozowiczami? Przyjechaliśmy na obóz i chcielibyśmy dalej grać i mieć kontakt z innymi uczestnikami PGCamp..Papito, możemy liczyć na Ciebie? wspomina Jarząbkowski.

Wszystko fajnie, ale co dalej z wyróżniającymi się graczami? Co z tymi zawodnikami, którzy zostali MVP obozu. Zrobisz coś więcej dla nich Jarek? A może tam jest polski talent mający szansę podnieść puchar Majora? Cóż, CEO – pashaBiceps  nie pozostawia obozowiczów samym sobie! – kontynuuje.

pashaBiceps gościem „Trójkąta towarzyskiego”

Specjalnie przygotowany HUB ma być przestrzenią do rozwoju dla całej młodzieży uczestniczącej w dwóch edycjach Pasha Gaming Camp. Rywalizacji graczy przez kilka dni regularnie przyglądać będzie się sam Jarząbkowski i jego współpracownicy. Wszystko po to, by wytypować dwudziestu najbardziej wyróżniających się zawodników.

Wspomniana dwudziestka stanie się zalążkiem drużyny potocznie nazywanej przez inicjatorów “Golden 5 Pasha Gaming Camp”.

Kto wie – może ta młodzieńcza świeżość wspierana przez doświadczenie i charyzmę pashyBicepsa pozwoli już wkrótce wystartować w zmaganiach na rodzimej scenie CS:GO i sprawdzić umiejętności team’u przed szerszym gronem – czytamy w komunikacie zapowiadającym przedsięwzięcie. 

To kolejny głośny komunikat, który wychodzi ze sztabu zwycięzcy katowickiego Majora. Nie tak dawno szerokim echem odbił się udział pashyBicepsa w „Trójkącie towarzyskim”, a więc podcaście Bogusława Leśnodorskiego i Żurnalisty. Warto odnotować ponadto okładkową sesję i wywiad, które w czerwcu pojawiły się na łamach Elle MAN.

Fot. Pasha Gaming Camp / Radosław Makuch

Tagi:
Pasha Gaming Camp pashaBiceps
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze