pashaBiceps jedzie na V4 Future Sports Festival!

pashaBiceps jedzie na V4 Future Sports Festival!

02.11.2021, 14:15:39

Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski pojawi się podczas turnieju Counter-Strike: Global Offensive organizowanym w ramach V4 Future Fest Festival. Legendarny snajper ma zamiar zagrzewać do walki polskie drużyny.

Informacje o tym, że pashęBicepsa zobaczymy podczas V4 Future Sports Festival podał sam Jarząbkowski za pośrednictwem mediów społecznościowych. – Papito po dwóch latach wraca na V4 Future Sports Fest! W połowie listopada pojawię się w Budapeszcie jako gość specjalny. Będą dwie drużyny z Polski, więc jest komu kibicować. Dziękuję za zaproszenie! – czytamy na jego Facebooku.

Jarząbkowski odpowiedział na zaproszenie organizatorów, którzy nie pierwszy raz ściągnęli go do Budapesztu. W 2018 roku pasha wystąpił w rozgrywkach jako gracz Virtus.pro, zdobywając tytuł wicemistrza. Rok później wspierał z kolei odświeżony skład Niedźwiedzi z trybun. I wówczas polscy Virtusi do kraju wrócili ze srebrnymi medalami.

Tym razem Papito również ma komu kibicować. W gronie dwunastu uczestników widzimy bowiem dwie biało-czerwone sekcje. Na drodze międzynarodowych kwalifikacji bilety na Węgry zgarnęli bowiem gracze Wisły All in! Games Kraków. Z uwagi na triumf w PUCHARZE Narodowej Drużyny Esportu awans uzyskali natomiast reprezentanci x-kom AGO.

Polska kadra rywalizować będzie zarówno z najlepszymi przedstawicielami Słowacji, Czech i Węgier, jak i ekipami zaproszonymi bezpośrednio przez organizatorów. Na miejscu pojawią się choćby BIG, Entropiq, Gambit Esports czy Movistar Riders, a więc uczestnicy trwającego wciąż PGL Majora w Sztokholmie. Oprócz tego o trofeum rywalizować będą zawodnicy Sinners Esports, Team Fiend, ONYX, ENTERPRISE esports, eSuba i Team Hungary.

To kolejna eskapada Jarząbkowskiego po międzynarodowych turniejach. Przy okazji PGL Majora w Sztokholmie krajowa ikona spotkała się przecież z Teamem Liquid – którego zresztą jest ambasadorem. To wówczas okazało się zresztą, że pashaBiceps został ogłoszony rezerwowym graczem Koników Wodnych.

pashaBiceps zagra na Majorze? Polak rezerwowym w Teamie Liquid

V4 Future Sports Festival odbywać się będzie od 14 do 21 listopada w Budapeszcie. Dwanaście drużyn powalczy o nagrody z puli 300 tysięcy euro.

Fot. FantasyExpo

Tagi:
pashaBiceps V4 Future Sports Festvial
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze