pashaBiceps gościem „Trójkąta towarzyskiego”

pashaBiceps gościem „Trójkąta towarzyskiego”

03.08.2021, 16:51:01

Myśleliście, że to koniec wakacyjnych wrażeń z Jarosławem “pashaBiceps” Jarząbkowskim w roli głównej? Byliście w błędzie. Legendę polskiego Counter-Strike’a już wkrótce usłyszymy bowiem w jednym z popularniejszych polskich podcastów – “Trójkąt towarzyski”. 

Czym jest “Trójkąt towarzyski”? To podcast, którego skład prowadzących współtworzą Bogusław Leśnodorski oraz Żurnalista. Pierwszego z wymienionych fanom esportu w Polsce przedstawiać nie trzeba, w końcu to między innymi on powołał do życia projekt x-kom AGO. Ostatnio nagromadził sobie nieco złej sławy, wszak w jego stronę kierowane były zarzuty po nieszczęsnym rozstrzygnięciu wiosennych finałów ESL Mistrzostw Polski. To co było, minęło, a Leśnodorskiemu nie można odmówić wiary w projekt Jastrzębi. Projekt, który po latach na scenie jest najlepiej rozwiniętym na całym krajowym podwórku.

Drugi z prowadzących to jegomość w internecie występujący pod pseudonimem Żurnalista. Znany chociażby ze swoich książek, bloga czy kont w mediach społecznościowych. Niedawno wspomniany “Trójkąt towarzyski” uzupełnił znany i uwielbiany nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie Papito aka Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski.

Kiedy odbędzie się premiera podcastu? Dwie pierwsze rozmowy ukazały się 16 oraz 23 lipca, jednak najnowsza – jeśli wierzyć regule o cotygodniowej publikacji – zaliczyła opóźnienie. Planowo możliwości odsłuchu powinniśmy jednak oczekiwać już w najbliższy czwartek. Podcast znajdziecie na Spotify oraz Apple Podcasts.

pashaBiceps będzie pierwszym esportowym gościem formatu, jednak fotel przed nim zagrzało już dwóch dżentelmenów. Serię zainaugurowała bowiem rozmowa ze znanym polskim komikiem i stand-uperem Łukaszem “Lotkiem” Lodkowskim. W studiu gościła także legenda polskiej bramki – Artur Boruc.

pashaBiceps z okładkowym wywiadem w Elle MAN! – ESPORTÓWKA

Wakacje z pashąBicepsem trwają więc w najlepsze. Nie tak dawno Polak znalazł się bowiem na okładce magazynu Elle MAN. Ostatnie tygodnie to natomiast dwie edycje zakończonego wielkim sukcesem Pasha Gaming Camp. A już siódmego sierpnia, czyli w najbliższą sobotę Jarząbkowski zagości na zielonej murawie podczas turnieju piłkarskiego ESPORT GRA by GG League. Esportowa emerytura marzeń?

Fot. FantasyExpo

Tagi:
Bogusław Leśnodorski pashaBiceps Trójkąt towarzyski
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze