pashaBiceps miał walczyć w Fame MMA – ESPORTÓWKA

04.03.2021, 09:01:47

PashaBiceps, s1mple, NEO, TaZ, FalleN, innocent i Sylwester Wardęga w jednym tekście? To nie sen, to po prostu kolejna porcja porannych informacji pod płaszczykiem ESPORTÓWKI. Przekonajcie się, co ostatnio przyszykował dla was Internet.

Anonymo rano > Anonymo wieczorem

Anonymo Esports ciężko pracuje, aby wbić się do świadomości kibiców nie tylko grą na serwerach, ale również potencjałem memicznym. W tylko kilka tygodni zespół Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego zdążył już odkryć kilka twarzy zespołu – te zmieniają się zresztą głównie w zależności od pory dnia rozgrywania spotkań. No bo kto znajduje się w pełni sił o 9:00?

Cóż – nie nam oceniać podejście organizatorów do planowania harmonogramów. Możemy wyłącznie apelować w sposób modlitewny. Rano, wieczór, we dnie, w nocy, graj nam zawsze na sto procent, drogie Anonymo. No bo przecież się da, o czym przekonali się wczoraj reprezentanci GODSENT.

Nadchodzi bootcamp

A skoro o Anonymo Esports – Paweł „innocent” Mocek w kolejnym wpisie na temat chwiejnej formy zespołu zapowiedział wyjazd na bootcamp. Nie możemy się go doczekać, ale wszystko po kolei. Najpierw awans do play-offów Snow Sweet Snow, a dopiero później wycieczki, dobra?

Brak trenerów > trener

I to nawet nie jest wyssana z palca teoria spiskowa naciągnięta przez szereg niewiadomych, zmiennych i całkowitą transformację esportowego ekosystemu. To czysta matematyka. Nikt wam tego nie życzy, Siódemki, ale liczby i zatrzęsienie w sztabie szkoleniowym jasno wskazują, że z awansem na European Masters może być mały problem…

Pasha w Fame MMA?

O obecności Jarosława „pashyBiccepsa” Jarząbkowskiego w oktagonie czy na ringu dyskutujemy na scenie od długich lat. Nie bez powodu wziął się przecież przydomek snajpera budującego swoją legendę w Virtus.pro. Pamiętacie jeszcze ideę, aby naprzeciw siebie ustawić pashę i Ryana „freakazoida” Abadira? No właśnie.

Dziś, gdy Jarząbkowski nie pełni już roli pełnoetatowego esportowca, dużo łatwiej rozmawiać na podobne tematy. Nic dziwnego, że od tygodni w kuluarach słychać o potencjalnym wystąpieniu CS-owca w jednej z popularnych gal MMA. Sam zainteresowany podczas turnieju 2 kontra 2 organizowanego przez Good Game League wspomniał, że toczył już trzy rozmowy na ten temat i sprawa jest coraz bliżej.

W jednym ze swoich materiałów wideo Sylwester Wardęga potwierdził zresztą, że za kulisami pojawiało się sporo informacji na temat występu Jarząbkowskiego podczas dziesiątej edycji FAME MMA. – Dużo osób mówiło, że będzie walczyć pasha, ale z tego, co wiem, to się nie dogadali – przyznał w jednym z wideo.

Cóż, jak nie dziesiątka, to może jedenastka? Albo inna federacja?

FalleNito

Zastanawialiście się, co pomogło HONORIS awansować wreszcie do ESL Mistrzostw Polski? NEO odpowiada – i to zdjęciem.

s1mpleGOD

60 tysięcy widzów podczas losowej transmisji s1mple’a? To nie sen, to rzeczywistość. I żal tylko wszystkich organizatorów wkładających serce i hajs w tworzenie rozgrywek, których nikt nie ogląda tak chętnie, jak zabawy niesfornego Ukraińca.

CISgod

Wszystko by się udało, gdyby nie te wścibskie zespoły ze Wspólnoty Niepodległych Państw… Kolejna potęga rośne na Wschodzie. Winstrike Team zaliczył wczoraj jedenastą wygraną meczu BO3 z rzędu, ogrywając nie tylko x-kom AGO. Na tierze trzecim robi się niebezpiecznie.

Tagi:
7more7 Pompa Team Anonymo Esports ESPORTÓWKA FalleN FAME MMA innocent NEO pashaBiceps SA Wardęga Sylwester Wardęga TaZ Winstrike Team
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze