pashaBiceps z okładkowym wywiadem w Elle MAN! – ESPORTÓWKA

10.06.2021, 08:33:59

Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski udzielający okładkowego wywiadu w Elle MAN. Rosjanie dopuszczeni do czatu głosowego w Valorancie. Pablo Sabre prezentujący nową kolekcję bieliźnianą. Rozłam psychy w PDW. Boskie umiejętności Oleksandra „s1mple’a” Kostylieva. Krótko mówiąc – ESPORTÓWKA.

Pasha, Ty modelu!

Brakuje wam esportu w prasie tradycyjnej? W najnowszej odsłonie Elle MAN – a więc magazynu modowego dla mężczyzn – znajdziecie okładkowy wywiad z Jarosławem “pashąBicepsem” Jarząbkowskim. Były zawodnik Virtus.pro dołączył więc do panteonu wybitnych gości, którzy dostąpili już tej przyjemności. Wystarczy wspomnieć, że w przeszłości okładce polskiego Elle MAN widywaliśmy Michała Żurawskiego, Pawła Domagałę, Roberta Pattisona, Krzysztofa Piątka, Borysa Szyca, Macieja Musiała, Dawida Podsiadłę czy Roberta Lewandowskiego.

Znajdziecie w nim m.in. obszerny wywiad z Jarosławem “Pashą” Jarząbkowskim  – legendą esportu, światowej sławy gamerem, który w realu udowadnia, że ćwiczenia nie tylko przed ekranem komputera wychodzą ludziom na dobre. Idealny przykład dla dzieci po pandemii – promują magazyn wydawcy.

GO RASH B CYKA BLYAT

Rosjanie mogą korzystać z czatu głosowego w Valorancie. To faktycznie ważna wiadomośc dla wszystkich graczy. Wystarczy wspomnieć, że gracze ze wschodu mieli opcję tę zablokowaną od początku istnienia gry. 

I nie, nie chodziło wcale o ich niechlubną przeszłość w świecie Counter-Strike’a: Global Offensive. W takim razie Polacy również nie powinni być do głosu dopuszczeni. Od startu testów beta rozchodziło się o prawne aspekty w Rosji i konieczność długoterminowego archiwizowania rosyjskich rozmów przez Riot Games.

PABLO SABRE v2

Jeden z największych potentatów poznańskiej branży bieliźnianej chwali się nową kolekcją bokserek. Czy nowa gumka, fikuśne kolory, najwyższa wygoda i komfort dla szabli znajdą w esportowej branży swoich zwolenników? Zdania są podzielone, ale jedno pozostaje niezmienne – Pablo Sabre elektryzuje społeczność, prowokując do dyskusji na temat potencjalnego koloru projektowanych stringów. Szanujemy.

PDW, PDW…

Świetny start w meczu z devils.one został nagle przyćmiony porażką przeciwko Illuminar Gaming. PDW nie było w stanie przeciwstawić się sile Wielkiego Oka i w symbolicznej konfrontacji poległo z kretesem. Reakcja okazała się być natychmiastowa. – W związku z niezadowalającym ostatnio wynikami zamykamy orge w pizdu elo – napisała Olimpia “komedyja” Cichosz na Twitterze.

Elo.


One shot, one kill

Cóż, my już jakiś czas temu przestaliśmy się dziwić temu, co na serwerach wyczynia bestia z Ukrainy. s1mple, upuść choć okruch swego talentu nad Wisłą…

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze