pashaBiceps, Ekipa Friza, tysiak na stole i wyłączone monitory – ESPORTÓWKA

09.03.2021, 08:38:25

Czy Kenny „kennyS” Schrub wysyła nam znaki związane z przejściem na scenę VALORANTA? W jaki sposób Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski zbliżył się do Ekipy Friza? Co nowego przygotowała nam ekipa Izako Boars? Na wszystkie z powyższych pytań odpowie wam dzisiejsza ESPORTÓWKA.

Kozacko o Polakach

Kompleksowo o Polakach na każdym poziomie rozgrywek ESEA? Tylko u KozakaLkr. Jego najnowsze uświadamia jedno – kolejka do tego, by wkroczyć do biało-czerwonej czołówki jest wcale niekrótka.

Yeah… paiN 🙁

I tak codziennie od lat. A przecież nie jesteśmy z Brazylii….

pashaBiceps kontra Ekipa Friza?

Ostatnio solo za garażami z Gabrielem „FalleNem” Toledo, dziś jeden na jednego przeciwko Kasi „Fusialki” Bożek. Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski wystąpił w filmie otwierającym osobisty kanał członkini Ekipy Friza. A jeśli mowa o Ekipie Friza – nie mógł być to zwyczajny pojedynek. W puli 1000 złotych, na kole fortuny wymyślne utrudnienia, a podczas meczu m.in. wyłączone monitory. Nudy nie było.

Są i GIF-y!

Dzik na każdą okazję? A i owszem – nawet w wersji GIF-owej. Baza jest spora, więc bierzcie i cieszcie się z tego wszyscy!

Łzy z Dziewiątej Chmury

XDDDDD

VALORANT|kennyS

Niby to tylko jeden wpis z być może prowokującym GIF-em. Po ruchach wielu zawodników ze światowej czołówki i ostatnim odsunięciu kenny’ego na ławkę rezerwowych G2 Esports, nie bylibyśmy jednak jakkolwiek zdziwieni. Nowe wyzwania, nowe możliwości. I Operator czekający na legendarnego snajpera.

Słowniczek CS-owego szachisty

Krótka piłka – smoke na czarne double doorsy i rush b.

Fot. Fusialka
Tagi:
Cloud9 Ekipa Friza ESPORTÓWKA Fusialka Izako Boars KennyS paiN pashaBiceps YEAH
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze