pasha zaczyna vlogowanie, a w VCT dostajemy najbardziej absurdalny ninja defuse – ESPORTÓWKA

05.02.2021, 02:49:19

Zapytaliśmy dziesięciu losowych internautów z naszej rodziny jak najlepiej zacząć piątek i wszyscy odpowiedzieli, że z ESPORTÓWKĄ na portalu eweszlo.pl. Wy powiecie, że wypaczone, a my, że wcale nie. Dziś do porannej kawusi serwujemy vloga pashy, tęsknoty za shroudem i jednego z najbardziej absurdalnych ninja defusów, jakie widzieliśmy w całym życiu. 

Vloger, na jakiego nie zasługiwaliśmy, a i tak go dostaliśmy

Siema z tej strony Papito – kiedy film zaczyna się w ten sposób, wiesz, że będzie dobry. Nie będziemy wam zdradzać, co znajduje się w materiale nagranym przez Jarka, ale powiemy tylko tyle, że życzymy każdemu, aby po profesjonalnej karierze esportowca odnalazł się tak, jak polski biceps. Pasha spędza emeryturę w najlepszy możliwy sposób. Bawi się, robi to co kocha i trzyma rękę na pulsie w zakresie sociali oraz trendów. Tak trzymać!

Tak, tęskniliśmy 

Zawsze, kiedy oglądamy w akcji shrouda, zastanawiamy się nad tym, do jakiego kociołka wpadł w dzieciństwie. Mamy wrażenie, że ten chłop mógłby dziesięć lat nie dotykać myszki i klawiatury, a i tak wygrałby każdy mecz 1 vs. 9.

Top 10 absurdalnych ninja defuse. Pozycja pierwsza

Nawet nie mamy pomysłu, jak to skomentować, więc po prostu obejrzyjcie to nagranie.

Nowy agent w VALORANCIE – Śledźch

Podobno jak użyje ultimate’a, to przez mapę przewala się dziesięciotonowe pudło z pizzą hawajską, a w międzyczasie na Twitterze przeciwników automatycznie pojawiają się wpisy o nowych followersach i osobach, które przestały obserwować ich profil.

Dobranoc

Jeśli ktoś zamiast do porannej kawusi czytał to po nocnej zmianie…dobranoc!

Fot. Archiwum bicepsów Jarosława Jarząbkowskiego

Tagi:
pashaBiceps shroud VALORANT Champion Tour
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze