pasha z przesłaniem dla wszystkich graczy – ESPORTÓWKA

19.03.2021, 09:05:34

Trzecia fala klątwy krytyqa, przesłanie Pashy dla wszystkich esportowców, cudowny kandydat na rookie of the split w LEC i przełom w badaniach nad syndromem NiKo. W skrócie – zapraszamy na ESPORTÓWKĘ. 

Paweł rządzi

Dla ciebie zwykły kozak, który zasługuje na miano rookie of the split? Dla nas też.

Pasha z przesłaniem dla wszystkich graczy 

Na konferencji OKSE poruszony został temat gamingowych gwiazd i choć część społeczności oburzyła się tym, że pasza został określony mianem mikro influencera, to sam zawodnik niewiele sobie z tego robi. Polski biceps na swoim Twitterze zarzucił zresztą solidne przesłanie do innych graczy, próbując przekazać ich do tego, żeby również chętnie nawiązywali kontakty z fanami.

Syndrom NiKo

Czołowi naukowcy z oddziału psychologii w szpitalu New Amsterdam odkryli, co czyni NiKo jednym z najlepszych graczy na świecie. Charakterystyczny rytuał Bośniaka, który od czasu do czasu zostaje uchwycony przez kamery, został szczegółowo przeanalizowany i sztab medyków jednoznacznie stwierdził, że wpływa on korzystnie na neurony zawodnika, co umożliwia mu walenie niesamowitych headów. Prestiżowy magazyn Since już teraz pisze o prawdziwym przełomie.

Kiedy masz szósty level Faceit i strasznie denerwuje cię klątwa krytyqa

Polski Major = niesamowite emocje. Szkoda tylko, że nie dla wszystkich pozytywne. Hymcio ewidentnie zdenerwował się tym, że przez klątwę krytyqa nie był w stanie ugrać nawet jednej rundy w BeLoud Cup. Powiedzielibyśmy, że następnym razem będzie lepiej, ale raczej nie będzie.

Fot. facebook.com/G5.pasha

Tagi:
Czekolad ESPORTÓWKA klątwa krytyqa NiKo pashaBiceps
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze