PASHA, SNAX I INNOCENT SHOW – ESPORTÓWKA

20.03.2021, 01:48:13

Cóż to było za widowisko! Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski, Janusz “Snax” Pogorzelski i Paweł “innocent” Mocek odnaleźli się wczoraj w nietypowej roli. Polscy gracze wzięli udział w talk-show organizowanym przez Wilkinson Sword, którego prowadzącym był Filip “Testree” Mątowski. Nie zabrakło anegdot, porad sercowych i szokujących wyznań. W skrócie – jest co nadrabiać. To i inne ciekawostki ze świata esportu w dzisiejszej ESPORTÓWCE.

PASHA, SNAX I INNOCENT SHOW

Poniżej znajdziecie najciekawszych i najzabawniejszych fragmentów całego programu, a także zapis z całej transmisji, która powinna być obowiązkową pozycją każdego polskiego kibica Counter-Strike’a.

Zapis z transmisji znajdziecie w tym miejscu.

EA i kuriozalny system podań, wskażcie nam bardziej nierozłączny duet

Każdy, kto w symulatorze piłkarskim FIFA od EA spędził chociaż kilkanaście godzin, dobrze wie, że ta gra to wielkie skupisko błędów. No ale te nie zawsze robią nam pod górkę, a czasem pomagają nawet zapakować bramkę.

Nadchodzi nowa, najlepsza naklejka w CS:GO?

Ponoć zabijałyby się o nią miliony. Mimo wszystko najlepiej i tak wyglądałaby w połączeniu z DickStacym – to już ikoniczny duet.

Dziś każdy z nas może grać dla FNATIC

Było trochę negatywów o FIFIE, jednak przy EA wypada postawić też mały plusik. Od wczoraj w trybie Ultimate Team możemy bowiem walczyć jako FNATIC czy Astralis. Esportowa ekspansja poszerza się, wszak już wcześniej w grze mieliśmy FaZe Clan, Vitality czy Liquid.

Fot. twitch.tv/Snax

Tagi:
BIG EA Electronic Arts FIFA 21 Fnatic innocent pashaBiceps Snax Testree
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze