pasha jako Rambo – ESPORTÓWKA

pasha jako Rambo – ESPORTÓWKA

02.02.2021, 09:06:44

Wtorek, 8:30 (no, delikatnie później, czas na ESPORTÓWKĘ. Co słychać w wielkim świecie internetu? Furorę robi zdjęcie pashy, a sam polski biceps coraz bardziej wciela się w rolę Rambo. Dodatkowo zdradzone zostały sekrety niezwykłej komunikacji Team Liquid, ESL Polska otrzymał diaxa, a HONORIS rozpoczęło bootcamp w EPC. 

Legenda w pełnej krasie

Maciej Kołek, z którym rozmawialiśmy ostatnio w ramach audycji „Weszło w Esport”, zaprezentował kolejne zdjęcie ze swojego cyklu „LEGENDY”. Ale co my wam będziemy o tym pisać. Patrzcie i podziwiajcie.

HONORIS rozpoczęło bootcamp

Konsekwencja kluczem do sukcesu? Jakiś czas temu pisaliśmy o HONORIS z zainteresowaniem głównie z uwagi na przyzwoite występy na początku 2021 roku, a teraz liczymy, że formę uda się dociąć na bootcampie. Co prawda po meczu z Extremum uśmiechy na pewno nie były tak szerokie jak na zdjęciu, ale szansa na rehabilitację już dziś w meczu przeciwko PACT.

ESL Polska Diamentem Forbesa 

Polski oddział ESL otrzymał diament miesięcznika Forbes. Nagroda ta przyznawana jest firmom, które najszybciej się rozwijają.

pasza jako Rambo? My to kupujemy

Wspinaczka, rower, bieganie, siłownia, zapasy z psem… Jeśli ktoś śledzi sociale pashy, to zdaje sobie doskonale sprawę z tego, że do Rambo niewiele mu brakuje. Zresztą zobaczcie poniższe nagranie. Gdyby nie ten wielki napis made with reface app, to nikt by nie pomyślał, że to fotomontaż.

Genialna komunikacja w Team Liquid 

Uważajcie na głośność w słuchawkach.

 

Fot. Maciej Kołek / Good Game league

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze