pasha: FAME MMA, zatrudniając mnie, zyskałoby światową oglądalność – ESPORTÓWKA

05.06.2021, 09:26:13

Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski na FAME MMA? Temat znów powraca jak bumerang i za każdym razem przynosi coraz więcej konkretów. Niedawno na jednej ze swoich transmisji sprawę poruszył sam zainteresowany i jak twierdzi – organizacja zatrudniając go zyskałaby wiele widzów z całego świata. A tymczasem zapraszamy do kolejnego przeglądu internetu w ramach ESPORTÓWKI.

Piotrek, jak ty żeś tam trafił

Piotr “Izak” Skowyrski ma już za sobą epizod komentatorski w piłce nożnej i to nie byle jaki. Najpopularniejszy polski komentator miał bowiem przyjemność pracować przy Mistrzostwach Świata z 2018 roku. To jednak nic w porównaniu do tego, co ujrzeliśmy wczoraj.

ardiis to szef

Jak najlepiej pożegnać się z organizacją, w której spędziło się pierwszy rok VALORANTOWEJ kariery? Ano właśnie tak.

Jankos z największym stażem w LEC

Aż twarz się uśmiecha, kiedy widzimy Polaka na czele takiego zestawienia. Jankowski ciągle rzuca jakieś teksty o zakończeniu karieru, jednak coś nam podpowiada, że bez problemu dobije do sześciuset a może i nawet siedmiuset spotkań.

NBA na Twitchu? Bardzo proszę

A wszystko za sprawą potęgi brazylijskiego streamingu – Alexandra “gaulesa” Borba Chiquety. To właśnie z nim współpracę nawiązało NBA, dzięki czemu będzie on mógł transmitować mecz najlepszej koszykarskiej ligi świata na swoim kanale, który znajdziecie w tym miejscu.

pashaBiceps w FAME MMA?

No dobra, powiedzmy sobie szczerze – wszyscy szukaliście tego fragmentu. Jak więc wygląda wspólna przyszłość Jarząbkowskiego i najszybciej rozwijającej się organizacji mieszanych sztuk walk w naszym kraju? Najpierw wypada posłuchać słów pashy, które wywołały wszystkie pogłoski.

źródło filmów: twitch.tv/pashabiceps

Wydaje się, że faktycznie coś może być na rzeczy. Nie da się ukryć, że zatrudnienie Jarząbkowskiego byłoby dla FAME MMA strzałem w dziesiątkę i wypłynięciem na międzynarodowe wody, jednak czy taki ruch byłby równie opłacalny dla pashy?

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najbardziej oceniane
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Haruki
Haruki
16 dni temu

Pasha VS SNAX
To byłoby piękne😁