CS:GO
Newsy

PACT zagra na Games Clash Masters w Gdyni. Izako Boars straciło szansę po pięciu dogrywkach

19.09.2018, 08:21:00

PACT zagra podczas międzynarodowego zwieńczenia Games Clash Masters w Gdyni. Zespół wywalczył miejsce w finałach po wygranym meczu ostatniej szansy z Izako Boars.

Polskie zespoły: PACT i Izako Boars otrzymały od organizatorów kolejną szansę awansu na Games Clash Masters w Gdyni. Wszystko to dzięki rezygnacji z udziału w zawodach HellRaisers. Reprezentanci Wspólnoty Niepodległych Państw do Polski nie przyjadą ze względu na napięty harmonogram i udział w kilku innych, nieco bardziej prestiżowych turniejach. O promocji na LAN-owe finały zadecydować miał pojedynek ostatniej szansy. Ten ostatecznie padł łupem ekipy Dawida „lunAtica” Cieślaka.

Nie było to jednak spotkanie jednostronne, a do rozstrzygnięcia potrzebnych było aż pięć dogrywek: cztery na Inferno i jedna na Mirage. Na koniec każdej mapy okazywało się jednak, że to PACT jest zespołem lepiej przygotowanym na długie maratony. A najlepszym długodystansowcem był Michał „MOLSI” Łącki, zdobywający aż siedemdziesiąt dwa fragi przy pięćdziesięciu siedmiu zgonach.

  • PACT 2:0 Izako Boars – Inferno 28:25; Mirage 19:16

PACT dołączył tym samym do międzynarodowego grona uczestników, w którym zobaczymy cztery formacje z Polski i cztery z Europy. W Gdyni zagrają: Heroic, Imperial, Red Reserve i Sprout Esports, a także AGO Esports, Team Kinguin, x-kom team i właśnie PACT. Zawody odbywać się będą od 28 do 30 września. W puli nagród ulokowano 90 tysięcy dolarów.

Uczestnicy Games Clash Masters w Gdyni:

#eeeeee Heroic Red Reserve Imperial Sprout Esports
#eeeeee AGO Esports Team Kinguin x-kom team PACT

 

Co ciekawe, będzie to kolejny międzynarodowy turniej w kalendarzu podopiecznych Michała „mhl” Engela. Jakiś czas temu PACT reprezentował Polskę podczas Cross Border Esport w Danii, a wczoraj dodatkowo otrzymał bezpośrednie zaproszenie na Polbit Arena Tournament w Szczecinie.

Fot. PACT/Maciej Kołek

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze