Otwarte beta testy Wild Rift rozpoczną się w Polsce już w grudniu!

18.11.2020, 18:22:13

Wielkimi krokami zbliża się premiera jednego z największych projektów ze stajni Riot Games – League of Legends: Wild Rift. Wydawca zdradził ponadto, że otwarte beta testy w Polsce ruszą w pierwszej połowie grudnia. Europa doczeka się tego wcześniej niż – dla przykładu – USA.

Zanim okres testowy ruszy nad Wisłą z beta testów cieszyć będą mogli się mieszkańcy Oceanii, Tajwanu i Wietnamu. W wymienionych regionach proces wystartuje bowiem trzy dni wcześniej. W Europie, ale również na Bliskim Wschodzie, w Afryce Północnej, Rosji, Turcji i Wspólnocie Niepodległych Państw, bramy Wild Rift uchylą się 10 grudnia. Obie Ameryki dołączą do listy w 2021 roku.

Wszyscy gracze w tych regionach uzyskają pełny dostęp do Wild Rift na Androida i iOS. Riot serdecznie zaprasza wszystkich, aby dołączyli (lub powrócili) do świata i społeczności League of Legends – piszą w oficjalnym oświadczeniu twórcy mobilnego tytułu.

Ekipa Riot Games chwali się jednocześnie sukcesem otwartej bety w Azji Południowo-Wschodniej, Korei Południowej oraz Japonii. Mobilna wersja League of Legends w każdym z regionów wspięła się bowiem na pierwsze miejsca w rankingach sprzedaży sklepów z aplikacjami.

Gracze na całym świecie mogą liczyć ponadto na aktualizację zawartości, która wprowadzi do produkcji nowych bohaterów i skórki, ale również załata dziury, poprawi błędy, usprawni dotychczasowe mechaniki, a także zaimplementuje nowe funkcje. Więcej informacji na temat patcha trafi do użytkowników 7 grudnia.

Grałem i to jest prawdziwe League of Legends. Wielu profesjonalnych zawodników też grało i ma podobne odczucia. Mam wrażenie, że to jest, szczególnie na YouTube, mega szansa dla wielu content creatorów, bo to będzie bardzo, bardzo popularna gra – napisał na Twitterze Wiktor Cegła, Head of Publishing Riot Games na Europę Wschodnią.

Będzie to czwarta nasza premiera w tym roku i, moim zdaniem, największa – dodał.

W 2020 roku Riot Games wydał również grę FPS – Valorant, a także karciankę – Legends of Runterra. Nieustannie wspiera również League of Legends, a także Teamfight Tactics.

Fot. Riot Games

Tagi:
League of Legends: Wild Rift Riot Games
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze