Ostatnia ostoja Europy rusza do pucharowej walki. MAD Lions podejmie DWG KIA na Worlds

Ostatnia ostoja Europy rusza do pucharowej walki. MAD Lions podejmie DWG KIA na Worlds

24.10.2021, 12:45:17

Już dziś ostatnia formacja reprezentują Stary Kontynent na Worlds 2021 rozpocznie zmagania w ramach fazy pucharowej. MAD Lions szanse ma jednak marne, aby nie powiedzieć, że niemal zerowe. Naprzeciw Lwów staną faworyci do zwycięstwa w całym turnieju. Jak przeskoczyć potężne DWG KIA?

Dwóch półfinalistów Worlds już znanych

Dwa dotychczasowe pojedynki półfinałowe na Worlds 2021 to także dwa przeciwne bieguny pod względem dostarczonych emocji. W pierwszym starciu Faker i spółka zdemolowali bowiem przeciwników i niczym ten eksperesowy pociąg wjechali do strefy medalowej turnieju. Wczorajsze starcie było natomiast festiwalem wyrównanej rywalizacji. Festiwalem, z którego ostatecznie po pięciu mapach walki zwycięsko wyszli reprezentanci EDward Gaming.

Czy MAD Lions ma jakiekolwiek szanse z DWG KIA?

Bukmacherzy mówią wprost i nie owijają w bawełnę – musiałby wydarzyć się jakiś cud. Specjaliści z całego kraju płacą bowiem w granicach siedmiu złotówek za każdą postawioną w przypadku ewentualnego triumfu Lwów. Ciężko o bardziej surową ocenę.

W czym zatem MAD Lions może upatrywać swojej szansy? Trzeba nawiązać do tegorocznego MSI i półfinałowego starcia, w którym obie ekipy zakończyły zmagania dopiero po upływie pełnych pięciu map. Jeżeli ostatnia ostoja Europy zdoła postawić równie trudne warunki, dziś może być naprawdę różnie.

14:00 – MAD Lions vs DWG KIA

Wszystkie mecze Worlds 2021 wraz z polskim komentarzem możecie obejrzeć na oficjalnych kanałach Polsat Games, między innymi w tym miejscu.

Fot. Michał Konkol / Riot Games

Tagi:
MAD Lions Worlds 2021
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze