oskarish poza MNA Esports. Polak szuka nowych wyzwań

oskarish poza MNA Esports. Polak szuka nowych wyzwań

08.04.2021, 09:53:45

Zakończyła się przygoda Oskara “oskarisha” Stenborowskiego z międzynarodowym składem zebranym pod szyldem MNA Esports. Polak ogłosił poszukiwania nowej drużyny.

Do tureckiej organizacji MNA Esports Stenborowskit trafił w styczniu 2021 roku. Przejął wówczas rolę in-game leadera w międzynarodowym składzie z m.in. Haakonem „⁠Radifactionem⁠” Tholo na pokładzie. W nowym klubie oskarish znalazł się po miesiącach od nieprzedłużenia kontraktu z x-kom AGO i próbie budowy polsko-niderlandzkiego zespołu Valhalla.

Przez cztery miesiące MNA Esports nie osiągnęła szczególnego sukcesu. Głównym placem boju dla sekcji były rozgrywki ESEA Advanced. W końcu włodarze organizacji postanowili usunąć się ze świata esportu. Pożegnali się tym samym z zawodnikami Counter-Strike: Global Offensive, a także Valorant.

Organizacja MNA Esports zamknęła drzwi i znalazła się poza sceną. To zrozumiałe, biorąc pod uwagę sytuację, w której obecnie żyjemy. Czasy pandemii są niezwykle trudne dla wszystkich, a zwłaszcza dla organizacji. Dziękuję klubowi za możliwość reprezentowania go przez cztery ostatnie miesiące napisał oskarish w oficjalnym oświadczeniu.

Choć rozstanie nastąpiło po decyzji zarządu, gracze nie postanowili kontynuować wspólnej przygody. Wobec tego skład rozpadł się na kawałki, a Stenborowski zaczął szukać nowych wyzwań.

Od dziś jestem wolnym agentem, bardziej zmotywowanym niż kiedykolwiek i szukam nowego wyzwania jako IGL. Chciałbym nadal się rozwijać, pomagać graczom swoim doświadczeniem, a także zdobywać nową wiedzę na temat gry. Moi byli koledzy z drużyny mogą potwierdzić, że jestem gotowy ciężko pracować, aby osiągnąć cele – czytamy.

Były skład MNA Esports:

  • Oskar „oskarish” Stenborowski
  • Rasmus „sandeN” Sanden
  • Raul „BLYTZ” Gligor
  • Haakon „RadifactioN” Tholo
  • Alex „PALM1” Palm

Oskarish reprezentował zarówno polskie, jak i międzynarodowe składy. W jego CV widnieją zespoły pokroju x-kom AGO, Illuminar Gaming, x-kom team, Lounge Gaming, PENTA Sport, ALTERNATE aTTaX czy Team Lioncast. Na koncie ma tytuły ESL Mistrza Polski, puchar Games Clash Masters, udział w ESL Pro League, a także wyjazdy zagraniczne – w tym do USA.

Oferty dołączenia do zespołu oskarish przyjmuje m.in. na mailu – [email protected] 

Fot. x-kom AGO
Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze