“Osiągaj więcej” z Huawei. Zagraj u boku Rybsona lub Overpowa w League of Legends

“Osiągaj więcej” z Huawei. Zagraj u boku Rybsona lub Overpowa w League of Legends

04.11.2021, 13:48:40

Rybson i Overpow już na ciebie czekają. To właśnie oni staną bowiem na czele drużyn w ramach turniejów będących częścią kampanii Huawei “Osiągaj więcej”. Zapisy do turnieju League of Legends już ruszyły.

W ramach kampanii “Osiągaj więcej” Huawei zaprasza do wzięcia udziału w serii turniejów esportowych. Uczestnicy rozgrywek w League of Legends, Valorant i Teamfight Tactics zasilą drużyny prowadzone przez znanych streamerów. W gronie ambasadorów wydarzenia widzimy Rybsona, Overpowa, Nieuczesaną, Gucia, Kezmana i Tuttka.

Rywalizację podsycać będzie w dodatku pula nagród. Na najwybitniejszych z graczy czeka 12 monitorów gamingowych HUAWEI MateView GT 27″, smartwatche HUAWEI Watch GT 2e oraz nagrody pieniężne w wysokości 350 zł. Warto nadmienić, że HUAWEI MateView GT 27” to najnowszy monitor marki Huawei dedykowany graczom – 27-calowy zakrzywiony ekran 2K oferuje częstotliwość odświeżania na poziomie 165 Hz.

Udział w turniejach eliminacyjnych mogą wziąć wszyscy chętni spełniający wytyczne regulaminu. Szczegóły dotyczące wszystkich turniejów będą dostępne na dedykowanym kanale Discord, do którego mogą dołączyć wszyscy chętni gracze. Linki do zapisów dostępne są w mediach społecznościowych twórców. Najbardziej wyróżniający się gracze rozgrywek kwalifikacyjnych trafią następnie pod czujne oko ambasadorów. Wybrani influencerzy nie tylko poprowadzą swoich podopiecznych. To oni skomentują bowiem na swoich kanałach na Twitchu ostatnie etapy wyłaniania uczestników.

W pierwszej kolejności organizatorzy zaprosili do turnieju w Teamfight Tactics, nad którym pieczę sprawować będą Kezman i Tuttek. Tym razem otworzyły się bramki umożliwiające zapisy do rozgrywek League of Legends. Rejestracja do otwartych kwalifikacji już ruszyła. Możliwość zapisów wygaśnie dwie godziny przed startem zawodów.

„Osiągaj więcej” z Huawei i wygrywaj nagrody pod okiem gwiazd Internetu

Zmagania League of Legends odbywać się będą w formacie 3×3. W role trenerów i selekcjonerów wcielą się Artur “Rybson” Gębicz oraz Remigiusz “Overpow” Pusch. Pod ich okiem rozgrywać będą się trzy tury kwalifikacji, na drodze których wyłonione zostaną najlepsze drużyny. Te następnie zmierzą się w finale kwalifikacji. Całość zwieńczy natomiast Wielki Finał z udziałem mistrzowskiej drużyny Rybsona, a także zwycięskiej ekipy Overpowa.

Pierwsza tura otwartych kwalifikacji odbędzie się 6 listopada (Rybson) i 7 listopada (Overpow), druga – 11 listopada (Overpow) i 12 listopada (Rybson), a trzecia – 17 listopada (Overpow) i 18 listopada (Rybson). Kwalifikacje finałowe zostaną rozegrane 20 listopada (Overpow) i 21 listopada (Rybson), a zagrają w nich po trzy drużyny reprezentujące każdego z twórców. Wielki finał zaplanowano na 27 listopada.

Esportowe turnieje to wyłącznie namiastka kampanii “Osiągaj więcej. Powered by Huawei”, która obejmuje serię angażujących aktywności dla graczy, którzy chcą wejść na wyższy poziom swoich umiejętności, realizować wyzwania i odnosić zwycięstwa. Równolegle na YouTube publikowane będą filmy z serii odkrywającej tajemnice Minecrafta, World of Tanks i Riders Republic.

***

Tekst powstał przy współpracy z agencją gaming marketingu GAMESET.

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze