„Osiągaj więcej” z Huawei i wygrywaj nagrody pod okiem gwiazd Internetu

„Osiągaj więcej” z Huawei i wygrywaj nagrody pod okiem gwiazd Internetu

30.10.2021, 13:43:07

W ramach kampanii “Osiągaj więcej” Huawei zaprasza do wzięcia udziału w serii turniejów esportowych. Uczestnicy rozgrywek w League of Legends, Valorant i Teamfight Tactics zasilą drużyny prowadzone przez znanych streamerów. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody

Cykl zmagań esportowych skupi się na trzech tytułach ze stajni Riot Games: League of Legends, Valorant oraz Teamfight Tactics. Zawodnicy, którzy owocnie przejdą przez otwarte kwalifikacje, dołączą do składów nadzorowanych przez popularnych influencerów. W gronie ambasadorów wydarzenia widzimy Rybsona, Overpowa, Nieuczesaną, Gucia, Kezmana i Tuttka. Rywalizację podsycać będzie w dodatku pula nagród. Na najwybitniejszych z graczy czeka 12 monitorów gamingowych Huawei MateView GT 27″, smartwatche HUAWEI Watch GT 2e oraz nagrody pieniężne w wysokości 350 zł. Warto nadmienić, że HUAWEI MateView GT 27” to najnowszy monitor marki Huawei dedykowany graczom – 27-calowy zakrzywiony ekran 2K oferuje częstotliwość odświeżania na poziomie 165 Hz.

Udział w turniejach eliminacyjnych mogą wziąć wszyscy chętni spełniający wytyczne regulaminu. Szczegóły dotyczące wszystkich turniejów będą dostępne na dedykowanym kanale Discord, do którego mogą dołączyć wszyscy chętni gracze. Linki do zapisów dostępne są w mediach społecznościowych twórców. Najbardziej wyróżniający się gracze rozgrywek kwalifikacyjnych trafią następnie pod czujne oko ambasadorów. Wybrani influencerzy nie tylko poprowadzą swoich podopiecznych. To oni skomentują bowiem ostatnie etapy wyłaniania uczestników.

W pierwszej kolejności organizatorzy zapraszają do turnieju w Teamfight Tactics, nad którym pieczę sprawować będą Kezman i Tuttek. Rejestracja do otwartych kwalifikacji ruszy 29 października. Możliwość zapisów wygaśnie dwie godziny przed startem zawodów.

Pierwsza seria turniejów kwalifikacyjnych odbędzie się 4 listopada (Tuttek) i 5 listopada (Kezman), a druga tura 6 listopada (Tuttek) i 7 listopada (Kezman). Do finałów kwalifikacyjnych, które odbędą się 8 listopada (Tuttek) i 9 listopada (Kezman, awansuje po osiem osób ze strony każdego influencera. Wielki finał odbędzie się 26 listopada. Zobaczymy w nim czterech najlepszych reprezentantów Tuttka i czterech topowych zawodników Kezmana.

Zapisy do otwartych kwalifikacji wystartowały we wtorek 2 listopada 2021

Rybson i Overpow czuwać będą nad zawodnikami League of Legends, a Gucio wraz z Nieuczesaną wezmą udział w części poświęconej Valorantowi.

Esportowe turnieje to wyłącznie namiastka kampanii “Osiągaj więcej. Powered by Huawei”, która obejmuje serię angażujących aktywności dla graczy, którzy chcą wejść na wyższy poziom swoich umiejętności, realizować wyzwania i odnosić zwycięstwa. Równolegle na YouTube publikowane będą filmy z serii odkrywającej tajemnice Minecrafta, World of Tanks i Riders Republic.

***

Tekst powstał przy współpracy z agencją gaming marketingu GAMESET

Fot. Materiały prasowe

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze