olofmeister, to nawet nie jest on – ESPORTÓWKA

21.06.2021, 00:54:45

Przeszedł przez wiele, a niedawno powrócił do czynnej gry. Niegdyś najlepszy gracz świata – Olof “olofmeister” Kajbjer – ma jednak jeszcze jedno oblicze. Takie, o którym nigdy wcześniej nie słyszeliśmy. Olofmeister? A może raczej sexmeister? Mamy Cię. A to tylko kolejna pełna wartościowych informacji ESPORTÓWKA.

Wraca woxic, wraca wielka Turcja?

Tureckiej ekipy, która włączałaby się do rywalizacji ze światową czołówką, nie mieliśmy od czasu rozłąki Space Soldiers. Dziś wydaje się, że Turcja znów połączy siły. W kuluarach mówi się o woxicu, Calyxie i… XANTARESIE. A przynajmniej taką informację podaje Gamerbase. Prosimy nie powtarzać.

s1mple? Fenomen

Kolejna fantastyczna, wręcz nieziemska akcja s1mple’a? I to na wagę zwycięstwa w arcyważnej serii? Nowe, nie znaliśmy.

Gambit? Drużyna na milion

Najlepsi na świecie. Swoimi wynikami w 2021 roku zarobili już… okrągły milion dolarów. A ledwo dobijamy do półmetku i najbardziej opłacalne wydarzenia wciąż przed nami. Na naszych oczach narodziła się potęga nie do zdarcia.

Fot. Reddit

50 twarzy olofmeistera

No dobra, trochę naściemnialiśmy wam w zajawce dzisiejszej ESPORTÓWKI. To tak naprawdę nie olofmeister, a niecodzienny okaz Dosi w koszulce Astralis. Ale dlaczego wyświetlił się pod wyszukiwaniem szwedzkiego strzelca? To nie pytania do nas, tylko do wujka Google.

Tagi:
Dosia ESPORTÓWKA olofmeister
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze