Okrągła bańka za device’a? – ESPORTÓWKA

24.04.2021, 09:32:17

Od wczorajszego popołudnia temat esportowych doniesień może być tylko jeden. Transfer device’a to tak duża sprawa, że nawet błaha ESPORTÓWKA się nim zainteresowała. Tu jednak nie będzie o konkretach, a jak już zdążyliśmy was przyzwyczaić – o plotkach. Te bowiem mówią, że NIP za transfer Duńczyka miało zapłacić okrągły milion dolarów. Ten Astralis to wie, jak się ustawić.

Tęsknicie za publiką na żywo podczas turniejów?

No to lepiej przestańcie, bo między innymi dzięki jej nieobecności otrzymujemy arcydzieła pokroju niedawnej akcji cadiaNa. Ta przy wypełnionych trybunach najprawdopodobniej wyglądałaby mniej więcej tak.

To już prawie pewne

Dopiero co zdążyliśmy złapać oddech po wczorajszej zadyszce związanej z przenosinami device’a, a szanowny X GOD już zdradza, kto zastąpi Duńczyka Astralis. Co tu dużo mówić – nie jesteśmy zaskoczeni.

HLTV zawrzało

Znudził wam się temat device’a? No to my kolejny raz o nim. Pod informacją o wczorajszym transferze na portalu HLTV pojawiła się rekordowa ilość komentarzy. Nic dziwnego, my też byliśmy w szoku. To drugi najwyższy wynik w historii portalu.

Poza tym to stary wpis. W tej chwili licznik wynosi 2353 i nie ma zamiaru się zatrzymywać.

Lepiej dwa razy się upewnić, niż potem błądzić przez rok

I wie to też niejaki Adam, który filtruje informacje odnośnie komunikacji w NIP przekazane przez samą organizację. Ostrożnie. I bardzo dobrze.

Postaw na milion

Postaw na device’a, po prostu. Guillaume “neL” Canelo otwarcie mówi, że Duńczyk posiadał z Astralis obowiązujący kontrakt, a w nim miała widnieć kwota wykupu opiewająca nawet na okrągły milion dolarów. Podobne przecieki płynęły już wcześniej z portalu dust2.dk. Jedno jest pewne – to jeden z największy, jeśli nie największy, jeśli chodzi o kwotę wykupu, transfer w historii Counter-Strike’a. 

Tagi:
Astralis cadiaN device Dosia NiP
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze