OKOLICIOUZ znalazł nowy dom. Były gracz Virtus.pro reprezentantem cowana gaming

07.01.2021, 20:56:58

Po nieco ponad półrocznej przerwie Michał „OKOLICIOUZ” Głowaty powróci do gry drużynowej. Były reprezentant Virtus.pro pozostawał wolnym agentem od maja ubiegłego roku, gdy rozstał się z niemiecką organizacją ad hoc gaming. Nowym pracodawcą zawodnika została niemiecka organizacja cowana gaming. 

Transferowe szaleństwo trwa w najlepsze, a transakcje z udziałem polskich graczy wykraczają również daleko poza nadwiślańskie grunty. Zaledwie kilka godzin temu informowaliśmy o podpisaniu przez Oskara „oskarisha” Stenborowskiego kontraktu z turecką organizacją MNA Esports, a już teraz poznaliśmy przyszłość kolejnego z biało-czerwonych zawodników. Michał „OKOLICIOUZ” Głowaty po półrocznej nieobecności powrócił do aktywnej gry na niemieckiej scenie CS:GO.

Od momentu opuszczenia Virtus.pro losy polskiego zawodnika związane były przede wszystkim z niemiecką ziemią. Na przełomie 2019 i 2020 roku zaliczył on trzymiesięczny epizod w Unicorns of Love, z którym wygrał nawet trzynasty sezon ligi 99Damage, ale nieco ponad 365 dni temu przeniósł on się do ad hoc gaming. U boku takich graczy jak Michael „devraNN” Geutebrück nie był on jednak w stanie osiągnąć żadnych korzystnych rezultatów i jeszcze przed wakacjami rozwiązał kontrakt.

W kolejnych miesiącach popularnego „OKO” mogliśmy oglądać głównie w miksowych formacjach, a sam zawodnik był nawet gotów rozważyć przenosiny na VALORANTA. Od czasu do czasu pojawiały się nawet plotki, jakoby usługami Głowatego były zainteresowane niektóre polskie zespoły, jednak temat nie stał się na tyle poważny, by były reprezentant VP miał wrócić nad Wisłę.

W cowana gaming OKOLICIOUZ na nowo usiądzie obok znanego mu z ad hoc gaming Meritona „MALIEGO” Ibrahimiego. Oprócz Szwajcara w składzie zobaczymy również Lukasa „ecfNa” Kauera, Robina „Bonge” Zalata i Olivera „kzy” Hecka. Obowiązki trenera drużyny zostały z kolei powierzone w ręce Dominika „dominikkka” Aberle.

Skład cowana gaming prezentuje się w następujący sposób: 

  • Michał „OKOLICIOUZ” Głowaty
  • Meriton „MALI” Ibrahimi
  • Lukas „ecfN” Kauer
  • Robin „Bonga” Zalat
  • Oliver „kzy” Heck
  • Dominik „dominikkk” Aberle (trener)

Fot. ESL / Adam Łakomy

Tagi:
ad hoc gaming Cowana Gaming OKOLICIOUZ Virtus.pro
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze