Okno otwarte, wchodzą zmiany. Ultraliga wita nowych
League of Legends
Newsy
POLSKI ESPORT

Okno otwarte, wchodzą zmiany. Ultraliga wita nowych

28.06.2020, 09:25:07

Po trzecim tygodniu zmagań Alior Bank Ultraliga otworzyła okienko transferowe, co z pewnością przyniesie nam niejedną zmianę. Na horyzoncie widać już pierwsze nowości w PRIDE i Komputronik H34T. 

Ostatni zespół w tabeli, czyli PRIDE, szuka rozwiązań na polepszenie swojej tragicznej sytuacji. Brak zwycięstwa po sześciu pojedynkach to coś, w czym trudno szukać jakichkolwiek pozytywów. Teraz organizacja dowodzona przez Piotra „neqsa” Lipskiego postanowiła dokonać niestandardowej zmiany – dotychczasowy rezerwowy Artūrs „Arlite” Bogdanovičs został… trenerem ekipy. Czy będzie na tyle dobrą zmianą, że w przyszłym tygodniu zobaczymy premierowe zwycięstwo w wykonaniu PRIDE?

W pierwszym dniu kolejki szansę są niemałe, bo po drugiej stronie Summoner’s Rift stanie Gentelmen’s Gaming, którego bilans jest niewiele lepszy – 1:5. W środę ekipa Konrada „itzRenifera” Potępy podejmie jednak K1CK Neosurf, więc nie bylibyśmy zbyt dużymi optymistami.

Co jeszcze zmieniło się po trzecim tygodniu Ultraligi?

Zmiany w podstawowym składzie dokonało radzące sobie nieźle Komputronik H34T, które z bilansem 4:2 zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Organizacja wprowadziła do gry Dominika „Zamulka” Bielę, który ostatnio występował w 2. dywizji Ultraligi w barwach soon to be named.  Oznacza to, że na ławkę trafia Patryk „biosun” Kołkiewicz, który w niejasnej wypowiedzi skomentował decyzję pracodawców.

Nie poddaję się i będę starał się udowodnić swoją wartość – napisał. – Dodało mi to większej motywacji niż wam się może wydawać. Jest to sytuacja, która została rzucona przez życie. Może zobaczycie mnie jeszcze w tym splicie, a jak nie, to w następnym. 

Tym samym skład Komputronik H34T wygląda tak:

Piotr „Glebo” Dąbrowski
Krystian „Chris” Dobrzański
Marcin „bucu” Świech
Dominik „Zamulek” Biela
Kamil „xCharm” Linchard

Fot. Ultraliga / Paweł Bastrzyk

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze