OGiii nowym mistrzem Polski w Teamfight Tactics!

17.08.2021, 17:54:11

Umarł król, niech żyje król. Korona krajowej sceny TFT wylądowała na głowie nowego taktyka. Nowym mistrzem Ultraligi Teamfight Tactics został Aleksander “OGiii” Ogórek – gracz niezwiązany z żadną drużyną.

Mistrzowski tytuł Ultraligi Teamfight Tactics przeszedł na nowego zawodnika. Co ciekawe – prestiżowe trofeum nie trafi w ręce reprezentantów czołowych klubów nadwiślańskich pokroju Anonymo Esports, x-kom AGO, Izako Boars, Illuminar Gaming czy devils.one. 

Z triumfu cieszy się dziś Aleksander “OGiii” Ogórek, który na szczycie podium stanął całkowicie niezależnie. W rundzie finałowej zgromadził 63 punkty – dwukrotnie kończąc kolejki na pierwszy miejscu, dwa razy na pozycji wicelidera, a trzy razy na najniższym miejscu podium. Stabilność formy zagwarantowała mu wyprzedzenie reszty stawki i finiszowanie z rękami uniesionymi w geście victorii.

Tuż za Ogórkiem uplasowali się natomiast Aki spod szyldu Izako Boars oraz Arkady. Złoty medal ponownie nie trafił natomiast na szyję Kacpra “shircane’a” Piśniaka – zwycięzcy inauguracyjnej odsłony Ultraligi Teamfight Tactics. Choć gracz devils.one kilka dni temu zakwalifikował się na mistrzostwa świata Teamfight Tactics Reckoning Worlds w Chinach.

Tagi:
OGiii Ultraliga Teamfight Tactics
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze