Oficjalnie: Illuminar Gaming zakontraktowało skład VALORANTA

27.03.2021, 15:00:05

Potwierdziły się nasze doniesienia dotyczące inwestycji Illuminar Gaming w scenę VALORANTA. Polska organizacja oficjalnie poinformowała o zakontraktowaniu składu grającego do tej pory pod banderą Chakalaka i jednocześnie wyraziła radość z poszerzenia horyzontów. – Cieszę się, że IHG po raz kolejny jest jedną z pierwszych organizacji w Polsce, która inwestuje w świeżą grę esportową i liczę na to, że nasza inwestycja pomoże rozwinąć się całej scenie – komentował Fryderyk „Veggie” Kozioł.

Zaledwie kilka dni temu informowaliśmy na łamach naszego portalu o planowanym wejściu Illuminar Gaming w scenę VALORANTA. Rodzima organizacja, która w ostatnich tygodniach odnotowuje spory rozwój pod kątem struktur, poszerza swoją działalność o dynamicznie rozwijającą się strzelankę Riot Games. Dziś doniesienia zostały oficjalnie potwierdzone, a o ekspansji wypowiedzieli się również włodarze IHG.

Potwierdzam ploteczki! BOOM Chakalaka i mamy dywizję VALORANT w Illuminar. Cieszę się, że IHG po raz kolejny jest jedną z pierwszych organizacji w Polsce, która inwestuje w świeżą grę esportową i liczę na to, że nasza inwestycja pomoże rozwinąć się całej scenie. Chłopaki są mocno zmotywowani i nastawieni na osiąganie dobrych wyników na poziomie europejskich rozgrywek. Dodatkowo Dominik, który posiada bogaty know-how zdobyty jeszcze za czasów THOSE GUYS, dobrze wpasowuje się w nasze struktury menadżerskie. Będzie co grać, a nasi fani będą mieli co oglądać. Spike podłożony! – komentuje Fryderyk „Veggie” Kozioł, Head of Esports w Illuminar Gaming.

Trykoty Illuminar Gaming już niebawem przywdzieją zawodnicy, których każdy fan VALORANTA świetnie kojarzy z reprezentowania Chakalaki. Po wielu miesiącach Karol „Nitro” Przedpełski i jego kompani znaleźli dla siebie dom, który pozwoli im jeszcze bardziej rozwinąć skrzydła i poświęcić więcej czasu na treningi. Debiut biało-czerwonej ekipy pod nową banderą odbędzie się już za kilka dni podczas kwalifikacji VALORANT Champions Tour.

Zaczynamy nowy rozdział. Po wyboistej drodze w końcu zostaliśmy docenieni i mamy oparcie w postaci stabilnej organizacji. Jestem przekonany, że dzięki ciężkiej pracą całej drużyny i wsparciu Illuminar Gaming uda nam się zrealizować nasze cele. Trzymajcie kciuki! – dodaje Kamil „frontside” Moroń.

W składzie IHG bez większego zaskoczenia znajdzie się również Dominik „Nero” Dąbrowski, który będzie pełnić rolę menadżera formacji.

Skład Illuminar Gaming prezentuje się w następujący sposób: 

  • Karol „Nitro” Przedpełski
  • Grzegorz „grubinho” Ryczko
  • Kacper „AjMERiTO” Barszcz
  • Sebastian „snikk” Kamiński
  • Kamil „frontisde” Moroń
  • Dominik „Nero” Dąbrowski (Menadżer)

Fot. Fabryka Esportu

Tagi:
AjMERiTO Chakalaka frontisde grubinho Illuminar Gaming Nero nitro snikk VCT Veggie
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze