Oficjalnie: Grashog graczem x-kom AGO

Oficjalnie: Grashog graczem x-kom AGO

12.10.2021, 08:50:22

Potwierdziły się przypuszczenia naszej redakcji o nowym graczu x-kom AGO. Warszawskie Gniazdo oficjalnie zasilił Denis „⁠Grashog⁠” Hristov, dwudziestodwuletni Bułgar od lat związany jednak z polską sceną.

O tym, że Grashog może wzbogacić skład x-kom AGO informowaliśmy jeszcze we wrześniu. Zdaniem naszego informatora Hristov miał uzupełnić szeregi organizacji tuż po opuszczeniu klubu przez Michała “snatchiego” Rudzkiego i Karola “rallena” Rodowicza. Istotnie, w dniu ogłoszenia przez zarząd wygaśnięcia kontraktów z powyższym duetem potwierdzono także transfer Grashoga.

Bułgar w przeszłości reprezentował barwy takich drużyn jak Team Gaminate, Pompa Team czy Team ESCA Gaming, z którymi regularnie brał udział w ESL Mistrzostwach Polski oraz Polskiej Lidze Esportowej. W Gnieździe rozwijać ma się przede wszystkim pod okiem Damiana “Furlana” Kisłowskiego i Mikołaja “miniroxa” Michałkowa, którzy przygotowywać będą go do wyzwań związanych z byciem dowodzącym.

Cieszę się, że będę miał okazję pracować w środowisku, które daje mi idealne warunki do rozwinięcia się jako In-Game Leader. Przez większość mojej kariery samodzielnie musiałem budować i prowadzić zespoły, a teraz będę miał pomoc bardziej doświadczonych kolegów z drużyny i całego sztabu szkoleniowego – dziękuję x-kom AGO za danie mi tej szansy! podsumowuje swoje dołączenie Denis „Grashog” Hristov.

Bardzo cieszymy się, że Denis od tej pory będzie reprezentował x-kom AGO. Dla nas jest to naturalny krok w budowaniu szerokiej kadry, którą od dłuższego czasu tworzymy – kwituje krótko Maciej Opielski, prezes x-kom AGO.

Skład x-kom AGO:

  • DENIS „GRASHOG” HRISTOV
  • DAMIAN „FURLAN” KISŁOWSKI 
  • MACIEJ „F1KU” MIKLAS
  • ERYK „LEMAN” KOCĘBA
  • SZYMON „KRASNAL” MROZEK 
  • MIKOŁAJ „MINIROX” MICHAŁKÓW – TRENER

Oficjalnie: snatchie i rallen odejdą z x-kom AGO

Zgodnie z pierwszymi informacjami, które do nas dotarły, Hristov miał pełnić rolę szóstego zawodnika organizacji. Pierwotne plany zakładały bowiem przywrócenie do głównego składu Miłosza “mhLa” Knasiaka. Powrót posadzonego na ławce rezerwowych snajpera Jastrzębi wciąż nie został jednak ogłoszony.

Fot. x-kom AGO

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze