Oficjalnie: CLEANTmix rozwiązał kontrakt z mepsoNem, exhie odsunięty od pierwszego składu

Oficjalnie: CLEANTmix rozwiązał kontrakt z mepsoNem, exhie odsunięty od pierwszego składu

18.05.2020, 19:18:48

Kolejne zmiany w CLEANTmix właśnie stały się faktem. Organizacja poinformowała o definitywnym zakończeniu współpracy z wcześniejszym kapitanem zespołu – Alanem „mepsoNem” Ciszewskim oraz zawieszeniu z zawodnikiem, który był częścią formacji od samego początku działalności – Tomaszem „exhiem” Tuszko. Powodem rozstania mają być problemy wewnętrzne, przez które rozwój składu stanął w miejscu. 

Na początku 2020 roku w CLEANTmix rozpoczęła się solidna przebudowa kadrowa, w wyniku której z organizacją braci Ekes pożegnali się Kuba „Markoś” Markowski oraz Maciej „destroj” Deorocki. Wówczas w ich miejsce ściągnięto byłych graczy Codewise Unicorns, którzy mieli pomóc odbudować utraconą formę.

Wszystko wskazuje na to, że z perspektywy czasu przynajmniej jeden z transferów okazał się nie wypałem. CLEANTmix oficjalnie poinformował dziś wszak o rozwiązaniu kontraktu z Alanem „mepsoNem” Ciszewskim, który wcześniej został przeniesiony na ławkę rezerwowych.

Podobnie jak wtedy, gdy do AVEZ odchodził Markoś, na jednej zmianie się nie skończyło. Krótko po mepsoNie od zespołu odsunięty został również Tomasz „exhie” Tuszko, który w kolejnych dniach czy też tygodniach będzie grzać ławę. Decyzja jest podyktowana tym, że formacja nie była w stanie wznieść swojej gry na wyższy poziom i będzie poszukiwać nowych rozwiązań gwarantujących jakość i świeżość.

Jesteśmy niesamowicie wdzięczni, że Tomek pisał z nami historię CLEANTmixu od pierwszego dnia istnienia organizacji. Byliśmy razem podczas wzlotów i upadków i choć z bólem serca, to obie strony miały świadomość tego, że drużyna natrafiła na szklany sufit, przez który nie sposób było się przebić – czytamy w oświadczeniu organizacji.

W najbliższych meczach w składzie CLEANTmix będziemy oglądać Mateusza „m4tthiego” Szambelana oraz trenera zespołu – Damiana „MdN’a” Kisielewskiego. Docelowo organizacja zamierza jednak przetestować młodych graczy z potencjałem, którzy ostatecznie byliby w stanie załatać luki po mepsoNie i exhiem. Wszystko wskazuje na to, że w ekipie spod znaku pioruna nie zobaczymy Tomasza „freo” Wolskiego, o którego testach opowiadał Dominik „frz” Baran w niedawnym wywiadzie.

Aktualny skład CLEANTmix: 

  • Konrad „koyot” Hadała
  • Dominik „frz” Baran
  • Szymon „Crityourface” Pluta
  • Damian „MdN” Kisielewski (trener)
  • Tomasz „exhie” Tuszko (rezerwa)

Fot. Polska Liga Esportowa

Tagi:
CLEANTmix destroj exhie freo koyot m4tthi Mdn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze