Odliczanie do finałów ESL Mistrzostw Polski. KubiK i jon5ification gośćmi Weszło FM!

Odliczanie do finałów ESL Mistrzostw Polski. KubiK i jon5ification gośćmi Weszło FM!

20.11.2020, 00:13:23

Ostatnie godziny dzielą nas od rozpoczęcia decydujących starć fazy pucharowej jesiennej edycji ESL Mistrzostw Polski. Wiemy już, że mistrzowskiego tytułu nie obronią reprezentanci x-kom AGO, ale w grze o wymarzone trofeum i awans na DreamHack Open November znajdują się inne cztery rodzime piątki, a wyznaczenie faworyta jest zadaniem arcytrudnym. O zbliżających się półfinałach oraz całokształcie przemijającego sezonu porozmawiamy w audycji „Polski Esport” na antenie Weszło FM, a gośćmi specjalnymi będą komentatorzy rozgrywek – Kuba „KubiK” Kubiak oraz Radek „jon5ification” Sikora. Zapraszamy wspólnie z marką LOTTO! 

Rywalizacją o tytuł mistrza nad Wisłą wkracza w decydującą fazę. Jak wyglądał pierwszy sezon w nowym formacie i z większą liczbą uczestników? Czy zmiany dały pożądany efekt? Ile nowych twarzy zapadało nam w pamięć i będziemy o nich pamiętać w przyszłości?

Na tapet weźmiemy też w dużej mierze to, co działo się podczas pierwszych rund play-offów. Jak komentatorzy oceniają bezbłędny maraton Actiny PACT? Czy wczesną porażkę Izako Boars musimy postrzegać w kategorii rozczarowania? Ile znaczy brak x-kom AGO w półfinale?

Głównym tematem dyskusji będzie jednak to, co dopiero przed nami. Na czynniki pierwsze postaramy się rozłożyć oba półfinały z udziałem Illuminar Gaming, Actiny PACT, AVEZ Esport oraz Wisły All in! Games Kraków i zastanowimy się nad tym, którzy zawodnicy będą kluczowymi punktami swoich ekip.

Początek audycji „Polski Esport” został zaplanowany na godzinę 15:00. Słuchać na żywo będziecie mogli na antenie Weszło FM.

Fot. ESL Polska

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze