CS:GO
Newsy

Od 16:1 do przegranej – x-kom team drugi w internetowym turnieju

11.08.2018, 20:40:00

Świetny początek, a później NIC – tak w skrócie można by opisać wielki finał X-BET.co Invitational 3 w wykonaniu x-kom teamu. Polacy rozpoczęli to starcie od zwycięstwa 16:1 na Mirage’u, by później nie postawić oporu na dwóch mapach i ostatecznie ulec Bpro 1:2. 

Choć w całych zawodach Krzysztof „stark” Lewandrowski i kompani zaprezentowali się całkiem dobrze, bo w drodze do finału pokonali między innymi akademię Fnatic czy EURONICS, to samego starcia o pierwsze miejsce nie będą wspominać tak pozytywnie. Ostatni pojedynek turnieju rozpoczął się dla Polaków zwycięstwem 16:1 na wybranym przez siebie Mirage’u.

Był to świetny prognostyk przed kolejnymi mapami, ale ostatecznie x-kom team nie pokazał już zbyt wiele. Na Inferno uległ 8:16, a na Cache’u było jeszcze gorzej. Decydująca lokacja zakończyła się wynikiem 5:16, co oznaczało, że polska ekipa ostatecznie przegrywa 1:2 i zajmuje drugie miejsce w X-BET.co Invitational 3. Za ten sukces do zespołu starka trafi 2000 dolarów. Zwycięzcy z Bpro otrzymają 5000 dolarów.

Klasyfikacja końcowa:

#eeeeee Miejsce Drużyna Nagroda
#eeeeee 1. Bpro 5000 dolarów
#eeeeee 2. x-kom team 2000 dolarów
#eeeeee 3-4. EURONICS / Endpoint

x-kom team nie był jedyną polską drużyną w stawce. O końcowy triumf walczyli też przedstawiciele dwóch innych ekip – Izako Boars odpadło w ćwierćfinale, a PACT zajął ostatnie miejsce w swojej grupie. Żadna z tych formacji nie otrzyma nagrody pieniężnej..

fot. Maciej Kołek/maciejkolek.com

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze