O polskiej krucjacie w VCT – Nitro gościem VALORANT TALK

25.02.2021, 01:51:04

Po tygodniowej przerwie powraca ulubiony program Polek i Polaków. Czas na jedenastą odsłonę VALORANT TALK, w którym tym razem gościem Krystiana „Terpa” Terpińskiego, Tomaszas „Magvayera” Filipiuka i Dominika „Nero” Dąbrowskiego będzie nie kto inny a kapitan Chakalaki – Karol „Nitro” Przedpełski. Z rodzimym zawodnikiem porozmawiamy między innymi o meczu przeciwko Heretics, poszukiwaniach organizacji oraz starych czasach, gdy występował w jednej drużynie League of Legends z Michałem „MOLSIM” Łąckim i Fryderykiem „Veggiem” Koziołem.

Nie milkną echa świetnego występu polskiej formacji Chakalaka w kwalifikacjach VALORANT Champions Tour. O ile piątka dowodzona przez Nitro ostatecznie nie awansowała do play-offów, w których stanęłaby przed szansą na awans do VCT Masters, o tyle obiecująca postawa w potyczce z mistrzami Europy napawa optymizmem na przyszłość. O kulisach meczu z Heretics, przygotowaniach do trzecich kwalifikacji i rozwoju zespołu porozmawiamy dziś wspólnie z naszym gościem.

Nie zabraknie również pytań o przyszłość, ale również o przeszłość. Jak wygląda aktualna sytuacja w drużynie i czy reprezentująca interesy graczy Fabryka Esportu rozpoczęła rozmowy dotyczące ewentualnego angażu w profesjonalnej organizacji? Jakie wnioski wyciągnęła Chakalaka po ostatnich kwalifikacjach i jak może przełożyć się to również na beloud Cup? Jak to się stało, że dekadę temu Nitro rywalizował ramię w ramię z Veggiem, a dziesięć lat później przypomniał o sobie jako gracz Valoranta?

Początek transmisji został zaplanowany na godzinę 21:00. Stream będziecie mogli oglądać również na platformie Twitch.

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze