O pierwszej wielkiej szufli transferowej w historii VALORANTA – Snowwie, Nero, Magvayer i Terp w VALORANT TALK #7

O pierwszej wielkiej szufli transferowej w historii VALORANTA – Snowwie, Nero, Magvayer i Terp w VALORANT TALK #7

16.12.2020, 10:41:24

Smutek, niedowierzanie, ale przede wszystkim wielka satysfakcja z projektu, który rozpoczęliśmy kilka tygodni temu towarzyszy nam przy okazji dzisiejszego odcinka VALORANT TALK. Tomasz „Magvayer” Filipiuk, Dominik „Nero” Dąbrowski i Krystian „Terp” Terpiński po raz ostatni w tym roku zaproszą was na solidną dawkę pogadanki o tym, co w świecie strzelanki Riot Games piszczy. Tematem przewodnim będzie oczywiście pierwsza historyczna wielka szufla transferowa, a gościem specjalnym będzie nie kto inny jak Gerard „Snowwie” Gołumbiewski. 

Siedem tygodni minęło jak jeden dzień. Kiedy wraz z Nero i Magvayerem rozpoczynaliśmy cykl „VALORANT TALK” nie mieliśmy pojęcia, czy format będzie cieszyć się jakimkolwiek zainteresowaniem. Wszak nie jest szczególną tajemnicą, że polska społeczność VALORANTA nie jest jeszcze szczególnie rozbudowana.

I choć nie wykręciliśmy wielotysięcznych wyświetleń, to pozytywny odbiór pierwszego sezonu naszego programu dał nam dużego kopa motywacyjnego i sprawił, że z każdego odcinka czerpaliśmy radość garściami. Z tego miejsca należy się ukłon w stronę Mickebwoya, JOOLZA, zeeka, starxo, NEEXA i Patitka, którzy genialnie wzbogacili cykl swoją wiedzą i anegdotami. Jeszcze większy ukłon składamy z kolei w stronę widzów i słuchaczy. Fajnie, że byliście z nami i mamy nadzieję, że będziecie również dziś!

W siódmym, ostatnim w tym roku odcinku porozmawiamy przede wszystkim o rozpoczętej już wielkiej szufli transferowej, a gościem specjalnym będzie znany hustler z Białegostoku, były profesjonalny gracz – Gerard „Snowwie” Gołumbiewski.

Początek transmisji na żywo został zaplanowany na godzinę 21:00. Nie zapomnijcie zostawić łapki w górę, dzwona i suba ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze