O gościu, który wkurzył s1mple’a na tyle, że ten odszedł z drużyny – ESPORTÓWKA

09.08.2021, 23:53:29

Rok 2015, Natus Vincere gra przeciwko FlipSid3 Tactics. Gimby nie znajo. Aleksandr “s1mple” Kostyliev o grze w NAVI jeszcze nie myślał, choć już wtedy był genialny. Jego drużyna dostaje łomot, a kapitanowie drużyn stają do walki 1 na 1 w rundzie o pietruszkę. Blad3 gra jak typowy panikarz z silvera, a s1mple… odchodzi z drużyny. Takie wspominki wyłącznie w ESPORTÓWCE.

XANTARES odchodzi z Twitcha

Panie XANTARES, ale dokąd? Streamerzy nie mają żadnej alternatywy, która na dłuższą metę miałaby rację bytu. No, chyba że stawia się na duże pieniądze z kontraktów, wtedy sytuacja wygląda zupełnie inaczej.

A dlaczego XANTARES w ogóle rezygnuje z Twitcha? Ponoć za brak wyjaśnień w sprawie dożywotniego bana. Tak to jest, jak się słucha tureckich przebojów na streamach i potem nie kasuje VOD-ów…

Jak często gracze oszczędzają pieniążki na armorze?

A raczej jak często stoją AFK na spawnie, bo zapewne to jest przyczyną większości takich przypadków.

NIP na wojnę z Polakami

Najpierw Anonymo, a teraz to… Szwedzi naprawdę chcą podpaść przeciętnym polskim zjadaczom chleba (graczom Mirage’a).

 

Ciosy poniżej pasa. To wojna…

Stary, dobry s1mple

Zawsze był niesforny, jednak kiedyś znaliśmy go z wybryków bardziej niż z imponującej gry. Jedną z komicznych historii z udziałem Ukraińca wspomniał na swojej transmisji launders.

Sasha nie mógł znieść widoku zagubionego na serwerze Blad3’a. Co zatem zrobił? Po meczu obraził swojego kapitana na Twitterze, usunął go ze Steama podczas LAN-a i… odszedł z drużyny. No ale nie oszukujmy się – za to, co zrobił ukraiński dowódca, sami rozpoczęlibyśmy vote kicka.

Fot. DreamHack / Adela Sznajder

Tagi:
Blad3 ESPORTÓWKA FlipSid3 launders s1mple
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze