O dramie z wikingami i Polakach w kwalifikacjach First Strike – zeek, Nero, Magvayer i TERP w VALORANT TALK #3!

17.11.2020, 12:41:01

Jak co tydzień we wtorek zapraszamy na kolejny odcinek VALORANT TALK. W trzeciej odsłonie cyklu prowadzonego przez Krystiana Terpińskiego, Dominika „Nero” Dąbrowskiego i Tomasza „Magvayera” Filipiuka skupimy się przede wszystkim na wydarzeniach związanych z europejskimi kwalifikacjami First Strike. Gościem specjalnym programu będzie były kapitan THOSE GUYS i aktualny reprezentant formacji nolpenki – Aleksander „zeek” Zygmunt. 

Pierwsze europejskie kwalifikacje First Strike upłynęły pod znakiem zwycięstw faworytów, ale też kontrowersji związanych z dyskwalifikacją Guild Esports. W trzeciej odsłonie VALORANT TALK weźmiemy pod lupę wszystkie decydujące mecze oraz rozłożymy na czynniki pierwsze sytuację z zakazanym boostem oraz użycie zakazanego skina, które tym razem przeszło bez konsekwencji. Podobnie jak w ubiegłym tygodniu przedstawimy również nasze drużyny tygodnia.

Dzisiejszym gościem specjalnym będzie jeden z najlepszych rodzimych zawodnikó VALORANT – Aleksander „zeek” Zygmunt. Z prowadzącym nolpenki porozmawiamy między innymi o ich porażce w pierwszych kwalifikacjach, nastawieniu do drugiego etapu eliminacyjnego i strukturze całego cyklu imprezy sygnowanej przez Riot Games.

Początek transmisji na żywo został zaplanowany na godzinę 20:00. Na gorąco omówimy również to, co będzie się działo przy okazji wieczornych spotkań w ramach otwartych kwalifikacji. Już teraz zachęcamy do zostawienia subskrypcji oraz włączenia powiadomień, aby na pewno nie przegapić startu programu.

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze