O Ballista Esports z yaotziNem w VALORANT TALK!

04.02.2021, 14:34:40

Między innymi o szczegółach dotyczących nowej polskiej organizacji Ballista Esports będziemy rozmawiać w kolejnym odcinku VALORANT TALK. Gościem specjalnym Tomasza „Magvayera” Filipiuka, Dominika „Nero” Dąbrowskiego i Krystiana „Terpa” Terpińskiego będzie trener oraz menadżer zespołu – Daniel „yaotziN” Roczniak.

Jak czwartek, to i VALORANT TALK. W kolejnej odsłonie najlepszego programu o strzelance Riot Games w Polsce (bo jedynego) będziemy rozmawiać między innymi o rozpoczęciu VALORANT Champion Tour, transferach z ostatniego tygodnia oraz sytuacji nad Wisłą. Gościem programu będzie Daniel „yaotziN” Roczniak.

Transmisja dziewiątego odcinka VALORANT TALK została zaplanowana na godzinę 20:00. Stream na żywo możecie oglądać na YouTubie oraz Twitchu, a my jak zawsze zachęcamy do wspólnej dyskusji na czacie oraz zadawania pytań.

W oczekiwaniu na najnowszy odcinek VALORANT zachęcamy również do nadrobienia ósmego epizodu serii, w której gościliśmy byłego reprezentanta Entropiq – Michała „MOLSIEGO” Łąckiego. Doświadczony zawodnik opowiedział nam między innymi o ofercie od Vitality czy Ninjas in Pyjamas, nieprzyjemnych kulisach rozstania z byłą organizacją oraz swoim podejściu do przetasowań na starym kontynencie.

Fot. Album „Polskie Balisty”

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze