O awansie zeeka i nieudanej batalii Entropiq – Magvayer, Nero, Terp i starxo w VALORANT TALK #4

24.11.2020, 11:31:08

Nowy VALORANT TALK rzecz święta. Już dziś o godzinie 20:00 rozpoczniemy transmisję na żywo z czwartego odcinka programu, w którym jak zwykle omówimy wszystkie palące kwestie dotyczące rywalizacji w świecie strzelanki Riot Games. Tym razem gościem Krystiana „Terpa” Terpińskiego, Tomasza „Magvayera” Filipiuka i Dominika „Nero” Dąbrowskiego będzie reprezentant Entropiq – Patryk „starxo” Kopczyński, a w naszym wirtualnym studio będziemy rozmawiać między innymi właśnie o nieudanej kampanii polsko-ukraińskiego kolektywu w kwalifikacjach do First Strike oraz awansie drużyny Aleksandra „zeeka” Zygmunta. 

Ubiegły tydzień w VALORANT upłynął pod znakiem drugich kwalifikacji do najważniejszych rozgrywek w tym roku. Do Patryka „Patitka” Fabrowskiego w głównym etapie imprezy dołączył Aleksander „zeek” Zygmunt stojący na czele międzynarodowego składu o nazwie nolpenki. Czym najbardziej zaimponowała formacja byłego kapitana THOSE GUYS? Jak pod kątem formy indywidualnej wypadł Polak? Jakie są szanse zeeka na zwycięstwo podczas First Strike’a? Między innymi na te pytania odpowiemy wspólnie z naszym gościem.

Nie zabraknie też naturalnie pytań dotyczących przeprawy Entropiq, które na początku zaliczyło nieudane otwarte kwalifikacje, by później w play-inach zamkniętych eliminacji odpaść już w pierwszej rundzie przeciwko czeskiemu ENTERPRISE esports. Co zawiodło? Jak sam starxo ocenia dyspozycję swojego zespołu i czy upatruje problemu w formacie kwalifikacji? Jakie plany na końcówkę roku ma najlepsza rodzima drużyna?

Tradycyjnie przedstawimy również nasze drużyny tygodnia oraz przedstawimy szczegółowe predykcje dotyczące tego, co wydarzyć się może zarówno w europejskim, jak i amerykańskim First Strike’u. Punktem kulminacyjnym dyskusji będą z kolei poszukiwania odpowiedzi na pytanie: „Czy VALORANT to największy esportowy niewypał 2020 roku?”, które zostało ostatnio zadane w mediach społecznościowych.

Początek transmisji na żywo został zaplanowany na godzinę 20:00. Już teraz zostawcie subskrypcję oraz polubienie, a także włączcie powiadomienia, by na pewno nie przegapić startu programu!

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze