NOX nadal niepokonane. Foster i spółka w wielkim finale Polish Cup Winter

NOX nadal niepokonane. Foster i spółka w wielkim finale Polish Cup Winter

27.02.2021, 19:45:20

NOX Esports nadal niepokonane. Sebastian „Foster” Lewandrowski i jego kompani wykonali kolejny ważny krok w stronę triumfu podczas Polish Cup Winter, pokonują devils.one rezultatem 2:0. 

Już w pierwszej rundzie na Parku Rozrywki wszystko rozgrywane było na ostrzu noża. NOX Esports zaprezentowało solidną kontrolę i dzięki odrobinie szczęścia uniknęło C4, które gdyby tylko zostało użyte w odpowiednim momencie, zagwarantowałoby rundę devils.one. Drugie oczko wpadło na konto podopiecznych brytyjskiej organizacji już w nieco łatwiejszym stylu, a na serwerze szalał Bartek „AueR” Hajma, który zdobył zabójstwo nawet za pomocą granatów.

O ile DV1 w końcu odpowiedziało, o tyle NOX szybko zrehabilitowało się za pierwszą wpadkę, Na kolejną rundę zgarniętą przez devils.one nie musieliśmy jednak długo czekać. Mateusz „JiN” Romanowski i spółka doskoczyli nawet na wynik 3:2, ale w szóstej odsłonie Parku Rozrywki oglądaliśmy już całkowitą dominację „Sów”. Świetny rezultat na półmetku był w dużej mierze zasługą Tomasz „KimuiNa” Gajewskiego, który imponował dobrą formą indywidualną.

Ogromny potencjał na zwycięstwo w pierwszej rundzie po zmianie stron miały „Diabły”, jednak ostatecznie kluczowy okazał się spryt Fostera, który w trudnej sytuacji zagwarantował rundę swojemu zespołowi. Końcówka nie przyniosła już żadnych zaskoczeń, a NOX w pewnym stylu zgarnęło okazały triumf rezultatem 7:3.

Wybrany przez devils.one Konsulat rozpoczął się jednak całkowicie pod ich dyktando. Pewna postawa Jakuba „Durawixa” Durawy i spółki pozwoliła na otwarcie igrzysk wynikiem 2:0, a komentatorzy powolutku zaczęli wróżyć przeniesienie rywalizacji na trzecią arenę całej serii. NOX niczym rażone piorunem rzuciło się jednak do odrabiania strat, a prawdziwym katem DV1 był nie kto inny jak AueR, który jak zwykle pokazywał ogromną klasę.

Wraz z upływem czasu coraz bardziej godziliśmy się ze zwycięstwem 2:0 w wykonaniu NOX Esports. W najbardziej newralgicznym punkcie spotkania devils.one odpowiedziało jednak ładną akcją, która była owocem godnej podziwu cierpliwości. Końcówka to jednak koncert Ryby i spółki, który w rezultacie zaprowadził ich prosto do wielkiego finału Polish Cup Winter.

NOX Esports 2:0 devils.one

  • 7:3 – Park Rozrywki
  • 7:5 – Konsulat

Fot. Izako Boars

Tagi:
AueR devils.one Foster KimuiN NOX Esports Optyk Polish Cup Winter Ryba
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze