Nowe barwy, stała forma. NOX Esports ze zwycięskim debiutem w zimowym pucharze

Nowe barwy, stała forma. NOX Esports ze zwycięskim debiutem w zimowym pucharze

22.01.2021, 15:28:06

Wyjątkowa była trzecia kolejka Rainbow Six Polish Cup Winter – i to z wielu powodów. Jednym z nich był jednak debiut HOMELESS w nowych barwach. NOX Esports rewelacyjnie rozpoczęło pisać swoją historię nad Wisłą.

Informacja o tym, że ekipa Bartosza “AueRa” Hajmy znalazła organizację, spadła na społeczność Rainbow Six: Siegie jak grom z jasnego nieba. Emocje podkręca dodatkowo to, że nowy pracodawca mistrzów Polish Masters nie wywodzi się z Polski. NOX Esports siedzibę ma przecież w Wielkiej Brytanii.

Jak przystało na pierwszy dzień pod zupełnie nowym sztandarem – gracze NOX Esports nie zawiedli swoich przełożony. I sami wystawili sobie najlepszą z możliwych recenzji. Oto bowiem – choć po naprawdę wyrównanym meczu – sprowadzili do parteru devils.one. A drugie zwycięstwo z rzędu połączone ze wcześniejszym remisem zagwarantowało im pozycję samotnego lidera.

Na drugim miejscu – AVEZ Esport. Ośmiorniczki zaczynają kolekcjonować remisy niczym Hummingbirds z zeszłego sezonu. Jasne, w zeszłym tygodniu ograli Cromcodiles, aczkolwiek punktami podzielili się już z devils.one oraz Koziołkami Hp. 

Aż pięć zespołów po trzech tygodniach wciąż gnieździ się z kolei na tym samym pułapie. Wszystkie z nich mają przecież po cztery punkty na kontach. XPG Invicta przełamała wreszcie złą passę, notując premierowy triumf. I to w jakim stylu! Zawodnicy TEETRES.SLAVGENT zostali dosłownie zmiażdżeni przez Feniksy. W wyrównaniu stawki pomógł ponadto triumf Cromcodiles nad Hummingbirds.

O ile siedem zespołów włączyło się do walki o punkty i dość zwarcie biegnie po play-offy, o tyle na dnie tabeli wciąż spoczywa formacja bez nawet jednego oczka na koncie. TEETRES.SLAVGENT bezsprzecznie nie spłąca kredytu zaufania powierzonego im przed startem turnieju, a wczorajsza porażka z XPG Invictą była tego najdobitniejszym potwierdzeniem.

Wyniki trzeciej kolejki Rainbow Six Polish Cup Winter:

  • TEETRES.SLAVGENT 1:7 XPG Invicta – Clubhouse
  • devils.one 5:7 NOX Esports – Oregon
  • AVEZ Esport 6:6 Koziołki Hp – Oregon
  • Hummingbirds 4:7 Cromcodiles – Kafe Dostoyevsky

Rozgrywki spod szyldu Rainbow Six Polish Cup Winter powrócą 21 stycznia. Czwartą kolejkę rozpocznie mecz Teetres.SLAVGENT z Hummingbirds.

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze