Rośnie nam nowy s1mple? m0NESY ma 16 lat i zadziwia świat – ESPORTÓWKA

26.07.2021, 08:40:11

Dlaczego Ilya „m0NESY” Osipov znalazł się na językach tak wielu i walczy o miano nowego s1mple’a? Co dzieje się z Marcelo „coldzerą” Davidem? Jakich smaczków możemy dowiedzieć się od nowej bazy przecieków CS:GO? Kto w EKIPIE wyrósł na najlepszego Sovę? Rzućcie okiem na poniższą ESPORTÓWKĘ i przekonajcie się sami.

coldzera przepadł na dobre

Żadne źródła nie informują o końcu esportowej kariery Marcelo “coldzery” Davida. Część obserwatorów dotarła jednak do dowodów, po których stwierdziła, że esport stracił Brazylijczyka na dobre. Sami oceńcie, czy legenda z Ameryki Południowej przepadł, czy po przerwie na ławce w FaZe Clanie jeszcze zobaczymy go w akcji… 

Na scenie rodzi się nam nowy s1mple

WePlay Academy League mogło być wyłącznie nieprzyjemnym zapychaczem, który w przerwie od najważniejszych turniejów na scenie zaspokaja potrzeby największych fanatyków esportów. Mogło, ale nie jest. Liga szkółek największych organizacji na świecie wzbudza prawdziwe emocje, ciekawi opowieściami i faktycznie rzuca światło na zawodników, którzy za jakiś czas mogą zatrząść sceną.

Na bohatera rozgrywek wyrasta powoli Ilya „m0NESY” Osipov. Ukrainiec ma dopiero szesnaście lat, a już zwraca na siebie uwagę dużo bardziej doświadczonych i szanowanych osób w esportowym środowisku. Nic zresztą dziwnego. Rating 1,66 w ostatnim miesiącu, a w tym wyniki powyżej 2,30 na przestrzeni trzech z pięciu ostatnich meczów robią wrażenie. To bez wątpienia główny motor napędowy Natus Vincere Junior.

To prawda, że ​​osiąga to głównie przeciwko drużynom akademickim, ale posiadanie trzech ocen +2,30 na pięciu z ostatnich map, to coś, czego nigdy wcześniej nie widziałem. m0NSEY może być obecnie największym talentem w CS:GO – napisał na Twitterze Niels Christian „NaToSaphiX” Sillassen.

– Są to oszałamiające liczby m0NESY po pierwszych siedmiu rundach gry w lidze akademii. Trudno oczekiwać, że będzie w stanie utrzymać to przez kolejnych siedem lat, ale wyraźnie jest o kilka poziomów powyżej swojej konkurencji tutaj. I ma dopiero 16 lat – dodał Petar Milovanović z HLTV.org.

Talent z Ukrainy rozkładający skrzydła w szeregach Natus Vincere? Skądś to już znamy…

Przecieki najwyższego kalibru

Źródła zbliżone do sytuacji twierdzą, że Xyp9x może pewnego dnia dołączyć do FaZe Clanu, Ninjas in Pyjamas, G2 Esports, OG, Fnatic, Mousesports lub Complexity. Jeśli transfer faktycznie się wydarzy, gracz z najniższym rankingiem HLTV zostanie umieszczony na ławce rezerwowej – informuje tajemniczy Terran CSGO Leaks. 

Natus Vincere nie rozważa zakupu JUGiego w miejsce s1mple’a – dodaje.

I to się nazywają wiarygodne źródła informacji!

Konkurs na najlepszego Sovę

Każdy w paczce znajomych ma przynajmniej jednego ziomka, który upodobał sobie Sovę i w wszystkie mecze Valoranta rozpoczyna tak samo: od insta locka. W EKIPIE wiedzą, jak poradzić sobie z takim problemem – Valorant Sova Edition w wersji na żywo? Nie próbujcie tego w domu. Albo próbujcie – po odpowiednim przygotowaniu i z ludźmi, którzy znają się na rzeczy.

Tagi:
coldzera Ekipa ESPORÓWKA m0NESY WePlay Academy League
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze