Nowe życie FalleNa

21.01.2021, 13:05:07

Gdyby ktoś nam wczoraj rano powiedział, że Team Liquid w swoim debiucie po zmianach przejedzie się po Natus Vincere, pewnie uznalibyśmy go za szaleńca. Tymczasem premierowe spotkanie z Gabrielem „FalleNem” Toledo na spotkanie wyglądało naprawdę świetnie, a Oleksandr „s1mple” Kostyliev i jego kompani byli jedynie tłem dla podopiecznych Jasona „mosesa” O’Toole.

Nie ma co ukrywać, że angaż FalleNa w Team Liquid był jednym z najbardziej kontrowersyjnych ruchów zimowej karuzeli transferowej. Pierwszy sprawdzian oceniamy jednak na piątkę z plusem. Zmiażdżenie Na’Vi na Inferno trzeba wszak rozpatrywać w kategorii sporej niespodzianki. Kiedy s1mple kończy mapę z ujemnym ratingiem, to wiesz, że rywal był w niebanalnej dyspozycji.

Czy Team Liquid pójdzie za ciosem, a umiejętności przywódcze FalleNa pozwolą również na ogranie Vitality? Jeszcze wczoraj wydawałoby się to nierealne, ale dziś… chyba wszystkiego można się spodziewać. Swoją optymalną formę musi zaprezentować jednak Jake „Stewie2K” Yip, który wczoraj był zdecydowanie najsłabszym ogniwem amerykańskiego kolektywu. Kurs na triumf TL jest zresztą niezwykle atrakcyjny, więc jeśli lubicie ryzyko, to nie ma co się zastanawiać.

Team Liquid wygra spotkanie z Vitality – kurs 2.80 w eWinner

Z rywalizacją na finałach BLASTA pożegnała się wczoraj FURIA, a dziś pomachamy również komuś z dwójki Complexity i Natus Vincere. O 16:30 czeka nas z kolei absolutny szlagierek pomiędzy Astralis i G2 Esports. O ile większość społeczności żyje kwalifikacjami do DreamHack Open January, o tyle koneserzy CS:GO na najwyższym poziomie nie będą mogli narzekać na nudę.

eWinner wystartował ze specjalną esportową promocją “ESPORT DEFUSE”. W ramach tego wydarzenia klienci mogą otrzymać nawet 1000 złotych cashbacku za zakłady na esport. Szczegóły promocji znajdziecie na stronie organizatora w tym miejscu.

Harmonogram dzisiejszych spotkań w ramach BLAST Premier Global Final:

  • 13:30 – Complexity vs. Na’Vi
  • 16:30 – Astralis vs. G2
  • 20:00 – Team Liquid vs. Vitality

Wszystkie spotkania BLAST Premier Global Final 2020 możecie oglądać na oficjalnych kanałach organizatora turnieju lub z polskim komentarzem w tym miejscu.

Fot. Kirill Photos / BLAST

Tagi:
BLAST Premier Global Finals FalleN Team Liquid
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze