nodsury opuścił HONORIS. Formacja NEO i TaZa bez trenera

nodsury opuścił HONORIS. Formacja NEO i TaZa bez trenera

06.11.2021, 13:48:48

Na polskiej scenie nigdy nie można narzekać na nudę związaną z zawirowaniami kadrowymi. Tym razem zmian doczekaliśmy się w szeregach HONORIS, które wczoraj oficjalnie opuścił trener formacji, Szymon „Nodsury” Kościelniak. Formacja dowodzona przez Wiktora „TaZa” Wojtasa przed playoffami ESL Mistrzostw Polski i kluczowymi spotkaniami w końcówce Polskiej Ligi Esportowej pozostaje tym samym bez szkoleniowca. 

Zaledwie w czerwcu 2021 roku Szymon „Nodsury” Kościelniak dołączył do HONORIS w roli analityka, by krótko później stać się w rzeczywistości pełnoetatowym trenerem doświadczonej polskiej ekipy. Na stanowisku szkoleniowca zastąpił on pierwszego opiekuna zespołu założonego przez legendy Counter-Strike’a – Roberta „mSra” Pieńkowskiego.

I choć wszystkie znaki na niebie do niedawna wskazywały na to, że Nodsury może wyrobić sobie w HONORIS naprawdę niezłe nazwisko, to z uwagi na ograniczony czas musiał on opuścić szeregi organizacji. Utalentowany analityk przyznał, że sprawy osobiste nie pozwoliły mu się w ostatnim czasie skupić na pracy i wspólnie ze swoim pracodawcą podjął decyzję o ustąpieniu ze składu.

Na ten moment HONORIS nie poinformowało o poszukiwaniach nowego szkoleniowca.

Aktualny skład HONORIS: 

  • Wiktor „TaZ” Wojtas
  • Filip „NEO” Kubski
  • Mikołaj „mouz” Karolewski
  • Sebastian „fr3nd” Kuśmierz
  • Kamil „reiko” Cegiełko

Fot. Red Bull

Tagi:
Honoris Nodsury TaZ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze