Nivera oficjalnie dołączył do Team Liquid. Bracia Benrlitom powalczą o VCT Champions

Nivera oficjalnie dołączył do Team Liquid. Bracia Benrlitom powalczą o VCT Champions

26.09.2021, 10:32:08

Nabil „Nivera” Benrlitom został wczoraj oficjalnie pożegnany przez francuskie Team Vitality i zaledwie kilkanaście minut później zaprezentowany jako nowy zawodnik Team Liquid. Młodszy brat Adila „ScreaMa” Benrlitoma dołączy do swojego krewnego w dywizji VALORANTA i już w październiku powalczy z nim o awans na pierwsze w historii VCT Champions, czyli odpowiednik Mistrzostw Świata. 

O przenosinach Nivery do Team Liquid już kilka miesięcy temu jako pierwszy informował francuski insider neL. Niedawno doniesienia zostały dodatkowo potwierdzone przez Corentina Phalipa z VLR.GG, który informował, że transfer jest już na ostatniej prostej i zespół powinien niebawem opuścić James „Kryptix” Affleck. Brytyjczyk finalnie został rzeczywiście odsunięty na ławkę rezerwowych, a jako oficjalny powód tego posunięcia wskazano problemy prywatne 26-latka.

Niewiele później w trykocie Team Liquid oficjalnie zaprezentowany został Nabil „Nivera” Benrlitom, dla którego definitywnie zakończony został epizod w Team Vitality, gdzie w latach 2020-2021 tworzył sześcioosobowy roster francuskiej organizacji. Podczas swojej kariery w Counter-Strike’u występował on także między innymi pod banderą Team Heretics i był powszechnie uważany za jeden z największych talentów Starego Kontynentu.

Debiut Nivery w Team Liquid nastąpi 11 października podczas pierwszego meczu podopiecznych amerykańskiej organizacji w ramach EMEA LCQ. Premierowym rywalem TL będzie One Breath Gaming, złożone z trzech byłych zawodników forZe.

Aktualny skład Team Liquid prezentuje się w następujący sposób: 

  • Dom „soulcas” Sulcas
  • Travis „L1NK” Mendoza
  • Elias „Jamppi” Olkkonen
  • Adil „ScreaM” Benrlitom
  • Nabil „Nivera” Benrlitom
  • Connor „Sliggy” Blomfield (trener)

Fot. Team Liquid

Tagi:
Kryptix Nivera ScreaM Team Liquid
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze