Nivera coraz bliżej angażu w Team Liquid. Bracia Benrlitom połączą siły?

Nivera coraz bliżej angażu w Team Liquid. Bracia Benrlitom połączą siły?

09.09.2021, 08:09:33

Jak w pierwszej kolejności poinformował portal spike-rush.pl, a także zagraniczni dziennikarze redakcji vlr.gg oraz Upcomer, transfer Nabila „Nivery” Benrlitoma do Teamu Liquid jest już na ostatniej prostej. Utalentowany snajper powinien lada moment definitywnie zamienić CS:GO na VALORANTA i dołączyć do swojego brata, Adila „ScreaMa” Benrlitoma, w szeregach amerykańskiej organizacji. 

Pierwsze doniesienia o przesiadce Nivery na VALORANTA pojawiły się już cztery miesiące temu, a ich autorem był neL z francuskiego portalu 1pv.fr. Według ustaleń znanego insidera znad Sekwany 20-latek był gotowy opuścić Vitality, jak i strzelankę od VALVE, gdy tylko otrzyma możliwość występów ramię w ramię ze swoim bratem, który już w 2020 roku definitywnie zakończył karierę w CS:GO.

Jak poinformowało spike-rush.pl, zagraniczni dziennikarze, oraz źródła eweszlo.pl, Team Liquid po nieudanych kwalifikacjach do VCT Masters Berlin finalnie zdecydowało o zmianie kadrowej i zaangażowaniu Nivery w dywizję VALORANTA. Wszystko wskazuje na to, że francuski snajper zastąpi w zespole Jamesa „Kryptixa” Afflecka. Wszystko wskazuje również na to, że 20-latka zobaczymy na takich postaciach jak Jett czy Raze.

Skład Team Liquid w VALORANCIE powinien się prezentować w następujący sposób: 

  • Dom „soulcas” Sulcas
  • Travis „L1NK” Mendoza
  • Adil „ScreaM” Benrlitom
  • Elias „Jamppi” Olkkonen
  • Nabil „Nivera” Benrlitom
  • Connor „Sliggy” Blomfield (trener)
  • James „Kryptix” Affleck (rezerwa)

Fot. Team Vitality

Tagi:
Kryptix Nivera ScreaM Team Liquid VCT
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze