Potężny włodarz i potężny włodarz rozmawiają o esporcie – ESPORTÓWKA

30.01.2021, 00:28:06

Gdy dwaj tak potężni goście spotykają się w cichej i kultularnej rozmowie, mogą wyjść z tego tylko dobre rzeczy. Wojciech Gola zaprosił Sergiusza “Nitrozyniaka” Górskiego na wyczerpujący wywiad, w którym nie zabrakło wątku esportu. To i inne ciekawostki w dzisiejszej ESPORTÓWCE!

Mentor Pompy chwali swoich ludzi

W rozmowie Nitrozyniaka z Wojtkiem Golą padło mnóstwo tematów, a wątek esportowy stanowił zaledwie jej niewielką część, jednak i tak zasłużył na małe wyróżnienie w naszym codziennym segmencie. I choć sam temat został potraktowany dość powierzchownie, da się wyciągnąć z niego kilka ciekawych informacji. Jak chociażby taka, że Nitoryniak to ojciec kochający swoich zawodników. No ale wiele osób wiedziało to nie od dzisiaj. Całą rozmowę znajdziecie w tym miejscu. Temat esportu pojawia się w okolicach osiemnastej minuty wywiadu.

Którym zawodnikiem G2 Esports jesteście dzisiaj?

My ewidentnie numer jedenaście, bo taka nasza mina, gdy widzimy czub tabeli w LEC. Trzech Polaków na szczycie? Lepszego układu nie mogliśmy sobie wymarzyć? A wy jak tam? Mamy tylko nadzieję, że nie nieszczęsna piątka. Jeżeli jednak już tak niewyraźnie się czujecie, to pamiętajcie, aby wziąć Rutinoscorbin.

LUq poleci na Marsa

To jeszcze nieoficjalne, ale domysły nie są przecież niczym niewybaczalnym, prawda? Członek oryginalnej “Złotej piątki” nie tak dawno poznał jednego z najbardziej wpływowych gości naszej planety – Elona Muska. Ponoć w sequelu Cyberpunka 2077 mają jeździć czy tam latać wyłącznie Tesle. Spokojnie, to też wyłącznie domysły.

Jak się ma polski Twitch?

Nowy rok to i wielkie przetasowania w Twitchowej czołówce. Najbardziej urósł nam (i nie mówimy tu o kategorii wagowej) Silv4n. Albo Mandzio – trudno określić. Widać też ponowny wystrzał Pana Skowyrskiego. Powrót do komentowania i tydzień egipski w Lidlu na pewno w tym pomogły. Co dalej? Sami to rozczytajcie, my dostajemy oczopląsu.

Jeszcze więcej Pompy

Bo dlaczego nie? Jeżeli w kubku macie jeszcze jakieś pozostałości porannej kawusi i znajdziecie chwilę na materiał z serca esportowej ekipy, podrzucamy najnowszy vlog 7more7 Pompa Teamu. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

Fot. www.youtube.com/c/WojtekGola/

Tagi:
7more7 Pompa Team Elon Mask G2 Esports LUq nitrozyniak Twitch Wojciech Gola
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze