Nitrozyniak już z pucharem za mistrzostwo Ultraligi – ESPORTÓWKA

14.08.2021, 09:34:41

Nie wierzyliście, że Sergiusz “Nitrozyniak” Górski w końcu dostanie w swoje ręce puchar za triumf w Ultralidze? Myśleliście, że dożywotnia kara nałożona przez Riot Games to jakaś przeszkoda? Nic z tych rzeczy. Zapraszamy na ESPORTÓWKĘ.

Pablo Sabre x Dawider

Collabo, na które absolutnie nie zasługujemy, ale chwała niebiosom, że je otrzymaliśmy. Co prawda po cichu liczyliśmy na kąpielówki z podobizną Dawidera, w których flex na spóźnionych wakacjach byłby niewyobrażalny, jednak koszulkę również przyjmiemy z otwartymi ramionami. Będzie noszone.

Gortat króciutko o tym, co myśli

ESL podbiło wczoraj pulę nagród za ESL Mistrzostwa Polski. Co na to legenda polskiej koszykówki – Marcin Gortat? Po prostu “nie ma wyjścia”. Na Twitterze wywołała się mała burza, ale zależy zadać sobie zasadnicze pytanie “czy skłamał?”. My nie wiemy, zatem odpowiedzcie sobie sami.

Ban czy unban – wersja innocentowa?

Jaki jest innocent? Silny, drapieżny, otwarty na nowe znajomości… To tylko kilka ze wspaniałych cech polskiego strzelca, które wymienił jeden z użytkowników czatu. A w zasadzie byłych czatowników, bo filmik powstał po to, aby Mocek obdarował autora serią unbanów na licznych kontach.

ex-Pompa nie składa broni

Stracili organizację, wszak Pompa zamknęła swoją esportową działalność, jednak nie stracili ducha walki. Życzymy powodzenia, bo każda ambitna ekipa zasługuje na szansę.

Wuja wreszcie z pucharem

Śmialiście się z Nitra, że nigdy nie podniesie pucharu za triumf w Ultralidze? Twierdziliście, że po karze nałożonej przez Riot jest to już niemożliwe? Olimpia “komedyja” Cichosz wybrała się do jednego z LoL-owych więzień, aby sprawić Sergiuszowi małą niespodziankę. Najpierw koszulkę PDW, w końcu Nitrozyniak to tylko zwykły fan organizacji.

A później też puchar za zwycięstwo w Ultralidze. Swoją drogą… jesteśmy u wuja na vlogu. A ponoć piątki trzynastego miały być pechowe.

Fot. youtube.com/user/TheNitroZyniak

Tagi:
ESPORTÓWKA nitrozyniak Ultraliga
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze