NIP i apel o przełożenie kolejnego meczu – ESPORTÓWKA

18.06.2021, 01:49:41

Mistrzowie od nietypowych sytuacji znów atakują. Wszyscy wciąż mapy w pamięci słynną powtórkę spotkania z Anonymo. Tym razem NIP zaapelował natomiast o przełożenie spotkania, ponieważ drużyna chciałaby zobaczyć mecz Szwedów ze Słowakami. Oczywiście wszystko w formie żartu, więc się nie gorączkujcie. To i inne przeboje internetu w dzisiejszej ESPORTÓWCE.

Żelazna psychika Olofa

Jak pewnym własnych umiejętności trzeba być, aby stawiać butelkę z wodą tuż obok dłoni trzymającej myszkę? I to w trakcie meczu o życie na finałach BLASTA. olofmeister wrócił na dobre, kochani.

Genialna zagrywka Izaka

Te kocie ruchy, no po prostu poezja. Zaraz, ale on rozbroił wcześniej do połowy? Ups…

3 lata temu gdzieś w Belo Horizonte…

Najbardziej oddana grupa fanów w historii esportu. My nie pytamy, my stwierdzamy fakt. Ich się kocha lub nienawidzi. Nie ma nic pomiędzy. Pasji nie można im jednak odebrać. Brazylia Counter-Strikiem płynie.

Deweloperska porada to najlepsza porada

I wiedzą to dokładnie twórcy CS:GO, dlatego też jedną z nich postanowili udostępnić na swoim Twitterowym profilu. Jasny gwint – wiedzieliście, że tak się da?!

NIP apeluje o przełożenie meczu

W sumie to dwóch, a dokładniej to któregoś z nich. Oczywiście wszystko jest formą żartu, dlatego oszczędźcie sobie trochę energii. Zamiast pisać przepełniony nienawiścią komentarz, rozpalcie grilla, bo pogoda za oknem dziś sprzyja.

A co z tym przełożeniem meczu? W obu przypadkach jest 50% szansa, że się uda. NIP chce, BLAST i UEFA niekoniecznie. Sytuacja jest jednak rozwojowa.

Fot. NIP

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze