A w CV wpiszę: „NiKo to mój kuzyn” – ESPORTÓWKA

26.12.2020, 09:10:26

Kolejny członek rodziny NiKo w natarciu. Bogactwo szczytu CS-a zgromadzone na turniejach tieru drugiego. Astralis miażdży Team Liquid trzynaście razy – ZOBACZ JAK. rallen zalicza się do grona najbogatszych FPL-owiczów nie tylko w 2020 roku, ale i w całej historii cyklu. A wszystko to w dzisiejszej ESPORTÓWCE!

Rodzinka Soprano…

Wydawało się wam, że w tej rodzinie jest już za dużo talentu? A co, jeśli powiemy wam, że Nikola „NiKo” Kovač i Nemanja „huNter-” Kovač to nie jedyni kuzyni w bośniackiej ferajnie? Z cienia powoli wychodzi Dejan „Katalic” Koprivica – kuzyn NiKo ze strony matki. Nazwisko może nie to samo, ale pula talentu niebezpiecznie podobna. Carlos, szykuj pliki…

Kasa, kasa, wielu się wyprze

Niecałe 60 tysięcy dolarów na koncie Wisły All in! Games Kraków? 50 koła w banku Illuminar Gaming? Ponad dyszka zebrana przez Izako Boars? Dajcie spokój… Dorośli bawią się w esport zupełnie inaczej. Od wschodu do zachodu zarabiają na tym zresztą niemały kwit. Aż sześć zespołów CS:GO zgromadziło ponad 600 tysięcy dolarów z samych nagród w 2020 roku. I wiecie co? Na samym szczycie znajduje się Polak. Gratulujemy, Paweł „innocent” Mocek. To musiały być syte święta!

Przeżyjmy to jeszcze raz. Albo milion razy

 Nie było bardziej klasycznego zestawienia meczowego w świecie CS:GO. W 2018 roku Astralis aż czternaście razy podejmowało Team Liquid. A z trzynastu meczów – wielokrotnie zresztą w wielkim finale największych turniejów  – wychodziło zwycięsko. Przeżyjcie to jeszcze raz, uśmiechając się razem z gla1vem, smucąc w towarzystwie Twistzaa.

FPL kopalnią złota

A jeśli mówimy o kasie… co jeśli powiemy wam, że Karol „rallen” Rodowicz znalazł się w ścisłej czołówce najlepiej zarabiających graczy w FPL-u? Od początku powstania ligi Polak zgromadził na koncie 36,3 tysiące dolarów, co plasuje go na szóstym miejscu w rankingu. Tylko w tym roku zgarną lwią część tej sumy, bo ponad 20 tysięcy. Od pierwszego Nikoli „Lobanjicy” Mijomanovicia dzieli go niecałe 40 tysięcy. Kolejny gracz znad Wisły w zestawieniu? Piotr „morelz” Taterka – 28. pozycja, 18,7 tysiąca dolarów.

Trafiony, zatopiony

„Tuscan powróci do puli map turniejowych. ENCE zaskoczy i powróci, wygrywając wielkie wydarzenie na szczycie. Brazylijski zespół zajmuje czwarte lub wyższe miejsce w ESL Rio Major. Natus Vincere w pewnym momencie wespnie się na pierwszą pozycje rankingu HLTV.org”. Nie, nie, nie – to wcale nie marzenia ściętej głowy czy majaczenie kogoś z niebezpiecznie wysoką gorączką. To prognozy na 2020 rok autorstwa DonHaciego. No cóż – celności przewidywania mu nie zazdrościmy.

Fot. EPICENTER
Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze