Niespodzianka już na starcie. HONORIS traci punkty w EMP, dziś na serwerze Anonymo

31.08.2021, 10:40:01

Wróciły zmagania w ramach ESL Mistrzostw Polski i od razu przywitały nas niemałą niespodzianką. Obrońcy mistrzowskiego tytułu z HONORIS nie zdobyli bowiem kompletu punktów w starciu z M1 EDEN. Problemów z zachowaniem czystego konta nie mieli natomiast przedstawiciele Wisły All in! Games Kraków. Dziś na serwerze pojawi się reszta ligowej stawki, w tym Anonymo Esports.

Pewna Biała Gwiazda

Wisła All in! Games Kraków wchodzi na falę, z której ciężko będzie ją strącić. Zaczęło się od bezbłędnego występu w zamkniętych kwalifikacjach do V4 Future Sports Festival. Już wtedy wiedzieliśmy, że Wiślacy grę przeciwko rodzimym formacjom mają opanowaną do perfekcji, a wczoraj otrzymaliśmy potwierdzenie tych słów. Podopieczni Mariusza “Loorda” Cybulskiego w starciu z miksowym Dolej Miodu zdobyli bowiem komplet punktów i stali się pierwszym liderem jesiennej odsłony ESL Mistrzostw Polski.

Planowo kilka godzin później na tronie mieli dołączyć do nich reprezentanci HONORIS. I faktycznie, Wiktor “TaZ” Wojtas rozpoczęli dwumecz z M1 EDEN w mistrzowskim stylu, wszak na Inferno pozwolili im na wygranie zaledwie trzech rund. Nuke to jednak zupełnie inna historia. Beniaminek skutecznie odpierał ataki rywala, dzięki czemu zdobył swoje pierwsze punkty w krajowych mistrzostwach.

Pełna lista wczorajszych wyników:

  • Wisła All in! Games Kraków 16:6 Dolej Miodu (Nuke)
  • Dolej Miodu 13:16 Wisła All in! Games Kraków (Ancient)
  • HONORIS 16:3 M1 EDEN (Inferno)
  • M1 EDEN 16:13 HONORIS (Nuke)

Cała reszta rusza do walki

Dziś do rywalizacja wkraczają pozostali uczestnicy ESL MP, jednak nie jest  tajemnicą, że większość kibiców skupia się na występie Anonymo Esports. Ci swój debiut po zmianach w składzie mają już za sobą. I choć nie obyło się bez problemów, zdołali zwyciężyć w premierowym spotkaniu na międzynarodowej scenie. Czy podobny scenariusz napiszą na krajowym podwórku?

Anonymo Esports w swoim pierwszym pojedynku w ESL MP podejmie ligowego beniaminka – Ungentium. Podopieczni Macieja “Luza” Bugaja nie mieli większych problemów z zakwalifikowaniem się do zawodów, a teraz swoją wartość chcą podkreślić w samych mistrzostwach. I wcale nie są na straconej pozycji.

Harmonogram na dziś:

  • 15:30 – Team ESCA Gaming vs Tarczyński Protein Team (Inferno)
  • 15:30 – MAD DOG’S PACT vs The Lycans (Mirage)
  • 16:45 – Tarczyński Protein Team vs Team ESCA Gaming (Vertigo)
  • 16:45 – The Lycans vs MAD DOG’S PACT (Vertigo)
  • 18:00 – Anonymo Esports vs Ungentium (Overpass)
  • 19:15 – Ungentium vs Anonymo Esports (Vertigo)

Wszystkie mecze w ramach ESL Mistrzostw Polski możecie oglądać na oficjalnym kanale ESL Polska w tym miejscu.

Fot. Maciej Kołek / Anonymo Esports

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze